Horoskop: Za tyhle sousedy vám byl čert dlužný. Podle zvěrokruhu se s nimi vycházet opravdu nedá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Vztahy se sousedy jsou důležité. Ať už žijete na vesnici a přes plot jim vidíte na zahradu, nebo bydlíte v bytě a oni mají dveře ve stejném patře, pokud s nimi nevycházíte, pravděpodobně vám to denně nějakým způsobem překáží a kazí vaši náladu. S některými lidmi je to přitom opravdu těžké.

Jsou hluční, mají uštěkaného psa, neustále se jim něco nelíbí, nadávají na vás, nebo si alespoň musí pořád něco chodit půjčovat. To jsou ve zkratce ty nejhorší typy sousedů, se kterými se můžete setkat. Málokdo má štěstí na dokonalý klidný pár bydlící hned vedle.

Jestli máte se sousedy nějaký problém, raději ho vyřešte dříve, než to nějakým opravdu zásadním způsobem ovlivní vaše soužití. Řekněte jim, co vám vadí a domluvte se na nějakých pravidlech. Můžete si být jisti, že jestli je váš soused otrava, určitě se narodil v jednom z těchto znamení.

Beran se hned hádá

Samozřejmě se někdy stane, že zaparkujete například na ulici na místě, kde obvykle parkuje váš soused, nebo že se omylem do jeho schránky dostane váš dopis. Všechno se dá vzájemně si vyříkat. Ale Berani nechtějí o ničem jednat v klidu. Hned se začnou hádat a nadávat vám.

Pokud se s nimi pokusíte o problému mluvit, budou mít jenom pocit, že s nimi bojujete. A když uznáte chybu a necháte to být, zvyknou si, že s vámi mohou zametat. Je složité s nimi vycházet, a lepší tak je dát si pořádný pozor na to, abyste je raději ničím nevytočili.

Blíženci a jejich divoké večírky

Bydlí vedle vás mladý muž, který si domů vodí každý večer jinou ženu, nebo pořádá s partičkou kamarádů pravidelně večírky, při kterých je hudba slyšet až o několik bloků dál? Pak se spolehněte na to, že je to Blíženec. Máte dvě možnosti. Požádat o pozvánku na takový večírek, nebo požádat o pomoc policii, která by s narušitelem nočního klidu měla zatočit.

Vtíravý Střelec

Střelci jsou lidé společenští, milí a komunikativní. Prvních pár dní budete mít radost, že vám po nastěhování do nového bytu radí, co a jak, zvou vás na kávu a snaží se s vámi spřátelit. Ale po čase to začne být otravné. Nechcete mít totiž za souseda někoho, kdo vám zaklepe v deset večer na dveře jen proto, aby vám popřál přátelskou dobrou noc.

Býk si nárokuje i to, co není jeho

Býci jsou jednoduše přesvědčeni, že cokoli se jen malinko týká jejich pozemku, patří jim. Poznáte to především, pokud bydlíte na vesnici a vaše jabloň má větve až přes plot. Samozřejmě není problém, že si soused jednou za čas utrhne jablko, měl by se ale zeptat.

Jenomže Býk neřeší slušnost. Pozdraví vás, a aniž by mu to přišlo divné, natrhá si klidně i rybíz, když na něj přes plot dosáhne. Pokud mu půjčíte vrtačku, nejspíš se s ní už nesetkáte, jestliže si o ní šestkrát neřeknete. Výhoda je jenom v tom, že naopak nemá Býk problém s tím, když si nějakou tu švestku z jeho zahrady utrhnete i vy.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články