Horoskop zdraví: Koho zradí psychika a kdo by měl změnit životní styl? Hvězdy vám poradí, jak být zase fit

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Zdraví je velmi důležité, a to nejen v této době, ale všeobecně. Měli bychom se o něj starat, dbát na něj a snažit se věnovat tělu péči, když cítíme, že není ve stoprocentní kondici. Jaké neduhy vás mohou potkat následujících sedm dní? To vám prozradí horoskop, který jsme pro vás sestavili speciálně pro tento účel.

BERAN

Vy budete podle hvězd ve skvělé kondici, a to jak fyzické, tak psychické. Budete vitální, budete se umět rychle a správně rozhodnout a budete mistři ve vymýšlení aktivit.

Vaše tělo pojede na sto procent, ale přesto ho moc nepřetěžujte. Později by vám to mohlo vrátit. I když něco nezvládnete na první dobrou, rozhodně to nevzdávejte, čeká vás úspěch a štěstí.

BÝK

Na vlastní kůži pocítíte, že ne každý den je procházka růžovým sadem. Nejspíše vás postihne únava, nachlazení nebo smutek.

Chce to najít si blízkého člověka, který vám dodá trochu optimismu do žil. Pak to hned všechno lépe zvládnete. Za pár týdnů to u vás bude v pohodě, proto není potřeba, abyste chodili k doktorovi. Jde o klasickou únavu, která brzy odezní.

BLÍŽENCI

Budete ve formě a bude se vám dařit všechno, na co sáhnete. Překonáte hravě každou překážku a okolí vám bude vaši nezlomnou energii závidět. Nenechte se ale zmást, není to navždy.

Raději se proto objednejte na preventivní prohlídku. Můžete tím předejít několika neduhům, které by vás mohly potkat v průběhu následujících týdnů. Lékařskou péči nepodceňujte a své tělo nechte co nejdříve prohlédnout.

RAK

Své tělo v posledních dnech neskutečně přepínáte. Tudíž se není čemu divit, že máte pocit, že na vás něco leze. Je jasné, že byste měli vypnout a na chvilku zpomalit.

Zapomeňte na to, že neustále jedete na plný plyn, a dopřejte svému tělu lepší životosprávu, očistnou kůru a dostatek čerstvé zeleniny a ovoce. Všude je ho teď dostatek. Vitamíny vaše tělo teď opravdu potřebuje, takže ho neignorujte a poslouchejte.

LEV

Cítíte, že máte nějaké to kilo navíc a chcete s tím něco dělat? Je nejvyšší čas začít, protože jinak by to mohlo špatně skončit. Obezita by vašemu tělu neprospívala, a to jak po psychické, tak po fyzické stránce.

Nezachrání vás ale drastické diety, ty vám jen přihorší. Raději začněte zdravě jíst a sportovat. To je pro vás to pravé řešení. Nepropadejte panice, uvidíte, že se všechno zlepší.

PANNA

Hvězdy jsou vám příznivě nakloněny, tudíž by nemělo přijít nic neočekávaného, co se zdravotního stavu týče. To ale neznamená, že se vyhnete všem nepříjemným či stresovým situacím.

Snažte se je ale zvládat s hlavou vzhůru a úsměvem na rtech. Do budoucna vám to ušetří spoustu zdravotních potížích. To, že se nyní cítíte skvěle, totiž neznamená, že to tak bude napořád.

VÁHY

Následující dny pro vás budou docela náročné. Čeká vás spousta vzrušení, dobrodružství a adrenalinu, které vaše tělo nabije na několik týdnů dopředu.

A to se bude hodit. Toto období totiž vystřídá období smutku, únavy a nechutě ke všemu. Naštěstí okolo vás bude milující rodina a věrní přátelé, kteří vám se vším poradí a pomohou. Vy se tak můžete se svým zhoršujícím zdravotním stavem lépe vyrovnat.

ŠTÍR

Posilujte svou imunitu, budete to velmi potřebovat. Váš imunitní systém totiž dostane pořádný zápřah. Měli byste být tedy připraveni na to, aby si tělo s viry dokázalo pomoci.

Vyzkoušejte sílu luštěnin, kysaného zelí nebo paprik. Tohle všechno dělá vašemu tělu dobře, ale zapomínat byste neměli ani na česnek, který je právem považován za přírodní antibiotikum. Pokud budete všechno toto dodržovat, budete brzy zdraví jako rybička.

STŘELEC

Toto období je jedno z vašich nejoblíbenějších v roce. Proto máte neustále dobrou náladu a všechno se vám daří. Ani ve zdraví nemusíte čekat žádnou tragédii.

Váš životní optimismus a dobrá nálada si poradí s každou rýmičkou. Vyhýbejte se ale alkoholu a nekuřte, tahle kombinace by na vaše tělo působila spíše negativně. Do budoucna by vás navíc mohla stát pevné zdraví, což určitě nechcete.

VODNÁŘ

Pokud jste se rozhodli změnit svůj životní styl a začít sportovat, je to pro vás jedině dobře. Je to v podstatě za pět minut dvanáct, protože vaše tělo potřebuje změnu jako sůl.

Jděte na všechno ale pozvolna, abyste se nepřetáhli a nakonec to všechno nevzdali. Všechno dělejte postupně a s radostí, aby se pro vás sport stal zábavou a novým životním stylem, který si trvale udržíte. Pokud vás potká menší zranění, nic to nebude. Brzy budete zpět ve formě.

RYBY

Hvězdy říkají, že vás čeká příjemný týden, kdy se o své zdraví nemusíte nějak extrémně moc starat. Prostě dělejte všechno jako doteď. Neslevujte ale ze svých nároků, později by vás to mohlo hodně mrzet.

Dodržujte pravidelný pohyb. Sportem ku zdraví není jen fráze a ve vašem případě to platí opravdu hodně. Když budete všechno dělat jako doteď, nemusíte se bát žádných chřipek a dalších nemocí.

Zdroj: Shape.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články