Hrůza v domě Martiny Pártlové: Zpěvačku v noci navštívil nevítaný host. Tohle byste zažít nechtěli

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
martina partlova
Zdroj: Profimedia

Česká zpěvačka Martina Pártlová se před nedávnem stala maminkou. Místo toho, aby si užívala klidného života a starala se o svou dcerku Stellu, musí řešit podivnou noční návštěvu neznámého muže, který se jí a jejímu partnerovi Josefovi vloupal na pozemek.

Až ze záznamů kamer druhý den Martina Pártlová zjistila, že v domě v noci nebyla jen její rodina. Ona sama podle svých slov tvrdě spala a nebýt videozáznamů, nejspíš by o nočním návštěvníkovi ani netušila.

V současné době je tak jasné, že si zpěvačka hlídá sebe i svou dceru třikrát tolik a klidný spánek si úplně neužije. Každou noc se budí a jakýkoli zvuk hned považuje za známku toho, že se u ní doma opět někdo nezvaný pohybuje.

Z kamer si nedělal hlavu

Na důkaz toho, že si Pártlová příběh nevymýšlí, sdílela na sociálních sítích také záznamy z kamer, na kterých je vidět, jak se nezvaný host prochází po terase i kolem bazénu. Kamery ho nezajímají.

Ještě ke všemu má muž dokonce na batohu odrazky, které ho ve videozáznamech ještě zvýrazňují. I když se nikomu nic nestalo a dotyčný nakonec i s batůžkem pozemek opustil, Pártlovou to podle jejích slov vyděsilo.

„A já se smála Pepíkovi, že nás na noc zamyká. Tož lidi, zamykejte si ty baráky,“ řekla.

Pepík by se o něho snad postaral

Ačkoli Martina Pártlová přiznala, že má po nocích strach, zároveň ujistila fanoušky, že je její přítel odvážný a dokázal by se o nezvané hosty postarat. Kdyby prý někoho viděl, rozhodně by nenechal jí ani dceři ublížit.

„Zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby otevřel ty dveře a my tam. No, já bych si čůrla do textilu a Pepik by ho asi vzal kytárou,“ směje se. „Ještě si na to přisvítil a vzal si batoh s odrazkama,“ kroutí hlavou zpěvačka.

Nakonec Pártlová dodává, že kdyby věděla, že čeká noční návštěvu, alespoň by si doma uklidila. Takhle se prý může bát nejen toho, že ji někdo opět navštíví, ale i toho, že ji budou lidé pomlouvat, jaký má doma nepořádek.

Zdroj: Blesk

Autor: Šárka CvrklalováSouvisející články