Hvězda Ulice si pro vás přichystala hádanku. Podaří se vám ji rozluštit?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tomas dastlik
Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec z nováckého seriálu Ulice je velmi aktivní na sociálních sítích. Naposled zveřejnil fotografii celé své rodiny na své chalupě, kde se nebojí vzít za práci a spravit, co se dá.

Tomáš Dastlík v Ulici hraje Martina Maléře, se kterým si život velmi zahrává. V osobním životě je ale herec věrný jedné ženě, a v loňském listopadu se podruhé stal otcem, i když to plánoval již mnoho let předtím. A o té šťastné zprávě nezapomněl informovat své fanoušky.

Dastlík plánoval další dítě hned po narození prvního

Dastlík má podle toho, co zveřejňuje na sociálních sítích, velmi rád hádanky. Těší jimi hlavně své fanoušky, ale také své herecké kolegy, které označuje na svých fotografiích. „Hádankou“ potěšil také tenkrát, když se rozhodl, že všem sdělí šťastnou novinu – že bude podruhé tátou.

Herec má se svou partnerkou Eliškou syna Ondřeje, který se v loňském roce stal „velkým“ bráškou. Podle Dastlíka dalšího potomka plánovali hned po narození staršího, který přišel na svět v prosinci 2017. „Je pravda, že je mi čtyřicet dva let, ale aspoň teď už se těším na další. Není ještě v bříšku, ale plánujeme,“ řekl herec.

Ondřej se stal jeho velkou láskou. „Je to úplně úžasné, to vám otevře úplně jiné obzory. Taky jsem citlivější a od té doby, co se narodil, pořád brečím a všechno mě dojímá,“ citoval Dastlíkovy pocity deník Blesk. Herec kromě toho, že hraje v nekonečném seriálu Ulice, v létě vystupuje také v divadelních rolích pod širým nebem.

V loňském roce se pochlubil tajemnou fotkou, kde měl svou ruku na bříšku své Elišky. Uvedl jen popisek „..tak toto je obrázek pro dnešek… já a mamka“. Pod snímkem se hned začaly hromadit zprávy s gratulacemi a přáním pevného zdraví. A celou rodinou se Dastlík rád pochlubí, hlavně na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Dastlík (@tomasdastlik)

S druhorozeným synem jsou konečně kompletní

Hned po narození mladšího syna se herec pochlubil snímkem právě na instagramu, kde zveřejnil nejen svého synka, ale také svou partnerku. Dvojnásobný otec nešetřil chválou, protože už z prvního porodu ví, jak je to náročný proces.

„Tak a jsme 4! S otcovskou hrdostí oznamují, že moje úžasná Elinka mně ve čtvrtek brzičko nad ránem obdarovala druhým synkem Štěpánem,“ napsal tenkrát k fotografii nadšený Dastlík, který pro syna jméno vymýšlel. Malý Štěpánek mu dělá radost už několik měsíců.

Dastlík si své ženy váží a obdivuje všechny, které zvládly porodit dítě. „Obdivuji Tě a smekám před Tebou, lásko. Ne chlapi, my opravdu ne. My bychom to ani za mák nezvládli, věřte mi. Tolik úsilí, odhodlání a schopnosti přijmout i sebevětší bolest pro tento zázrak. Ne, to v nás není, važme si svých žen,“ napsal na sociální síť.

Naposledy Dastlík zveřejnil celou rodinu na chalupě při práci, můžete na snímcích vidět, že si společně strávený čas velmi užívají. Fanoušci si mohou procvičit mozkové buňky, i když hercova hádanka není nijak složitá.

Zdroj: Instagram, Blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články