Jan Hamáček promluvil o půvabné blondýnce po svém boku. Překvapí vás, jak vypadají jeho všední dny

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
hamacek
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Jan Hamáček je hodně vidět. Ať už za to mohou jeho politické kroky, skomírající ČSSD nebo červený svetr, který po jeho vzoru oblékl i Miloš Zeman. Jenže jeho život není jen Sněmovna a brífinky vlády. O dění ve svém soukromí se rozpovídal pro deník Blesk. A byl překvapivě sdílný.

Velkou událostí v osobním životě Jana Hamáčka byl rozvod a uzavření dalšího manželství. S Kamilou Hamáčkovou šli po 13 letech loni na jaře po dohodě od sebe. Prý jim to už neklapalo.

Rozvod a pak svatba

Žádost o rozvod přišla z jeho strany, exmanželka se k němu přidala. Vše zvládli vyřešit během dvou soudních stání.

„Vycházíme dobře. Máme spolu dvě děti, žili jsme spolu dlouho a myslím, že jsme ten těžký okamžik zvládli a jsme schopní fungovat,“ řekl pro Blesk Zprávy ministr vnitra.

Uběhlo pár týdnů po rozvodu a Hamáček do toho praštil znovu. Jeho vyvolenou se stala půvabná blondýnka Gabriela Kloudová, kterou vzal na svatební cestu do Karlových Varů.

I ta má k politice blízko, je to bývalá pražská zastupitelka, pracovala pro Pavla Bělobrádka či spolupracovala s Mirkem Topolánkem. Hamáčkova bývalá žena pak působí jako asistentka Jany Pastuchové, poslankyně za ANO.

„Tak jsem se včera oženil. Náš příběh možná obsahuje spoustu klišé, ale jsou věci, které neovlivníte, každý to jistě znáte. S Gábinou jsme se potkali při práci, zamilovali jsme se, a dneska jsme se vzali. Byl bych strašně rád, kdybyste z toho měli alespoň poloviční radost jako my dva. I ministr má přece právo na štěstí, no ne?“ napsal 1. srpna 2020 na svůj facebook.

Procházky i jízda na rotopedu

A jak vypadají Hamáčkovy všední dny? Možná vás překvapí, že jsou úplně obyčejné.

Synům z prvního manželství vaří špagety, chodí na procházky se psy – leonbergerem a retrívrem a listuje knížkami o vojenství. Také se snaží udržovat kondičku na rotopedu, na němž jezdí aspoň dvakrát týdně po dobu čtyřiceti minut.

Rovněž podporuje své kluky v pohybu. Čtrnáctiletý Lukáš a jedenáctiletý Matyáš se věnují capoeiře. „Kluci na ni chodí od malička a myslím, že to byla velmi dobrá volba, rozvíjí celé tělo a našli si tam i spoustu kamarádů,“ dodal pro Blesk.

A politika? V té chce ještě chvíli zůstat, aby prosazoval svůj volební program. Hamáček bude v podzimních volbách znovu kandidovat za ČSSD ve Středočeském kraji.

Zdroj: Blesk Zprávy

Autor: Marek SlaninaSouvisející články