Jiří Langmajer měl strach, že už se mu nepostaví. Neuvěříte, co jeho problém vyřešilo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Langmajer a Gondikova
Zdroj: Profimedia

Herec Jiří Langmajer a jeho manželka herečka Adéla Gondíková tvoří pár již dvanáct let. V talk show 7 pádů Honzy Dědka Jiří prozradil, že měl strach, aby neselhal jako muž. Bál se, že už se mu nikdy nepostaví. Rozhodl se tedy pro hormonální jógu.

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková jsou dva roky manželé, ale začali spolu chodit před dvanácti lety. Nikdo už ani nečekal, že by ke svatbě vůbec někdy došlo. Tento manželský pár byl nedávno také v populární talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Jeho tělo začalo pochybovat

Jiří se tam rozvyprávěl o své obavě, která ho sžírala. „Kolem padesátky jsem měl takové období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě, a tím začalo pochybovat celé moje tělo. Měl jsem pocit, že už se mi nikdy nepostaví.“

Představa, že by měl jako muž zklamat, ho tak tížila, že se rozhodl pro radikální řešení. „Někdo mi doporučil, že existuje nějaká hormonální jóga, kde se stahuje a vtahuje konečník, a jak se vtahuje, tak se to celé posiluje. Takže jsem si objednal cvičitelku,“ vypráví Jiří za bouřlivého smíchu diváků i své manželky Adély.

Ta přidala i svůj pohled na věc a popisovala, jak u nich doma probíhala Jiřího první lekce této jógy.

Stačí rozzářit varlata

„Začala jsem krájet brokolici zády ke cvičencům. Najednou slyším ten hluboký dech. Dejchali, dejchali a pak jsem slyšela cvičitelku říkat: Cítíme, jak štítná žláza září, varlata září a vychází levou nohou ven.“

To už publikum brečelo smíchy a Jiří souhlasně přikyvoval. „No právě tím, že rozzáříš ta varlata, tak se všechno zlepší,“ vysvětluje princip hormonální jógy.

Přiznal pak, že se mu varlata ještě nerozzářila, ale účel to splnilo. Dnes už bere jen léky, o kterých manželka Adéla do této chvíle ani nevěděla.

Jiří miluje pilulky

Jiří přiznal, že bere asi čtyřicet léků denně. Čím jsou prý barevnější, tím jsou lepší a dělají mu větší radost. Všechno je ale prý přírodní.

Povídal také o tom, že mu byl doporučen velmi ceněný produkt určený pro muže i pro ženy. Obrátil se na svoji manželku a přísným hlasem jí vyčetl: „Tobě jsem je taky přinesl a ještě jsi nesežrala ani jeden. Přitom je to pro ženy těsně před přechodem.“

Nikdo nejspíš nečekal, že se právě Jiří Langmajer takhle detailně rozvypráví o svém těle.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Julie BordášováSouvisející články