Klára Long Slámová se vzdala kandidatury na prezidentku. Je to celé fraška, říká

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
klara long slamova
Zdroj: Profimedia

Advokátka Klára Long Slámová oznámila na svém facebooku, že nakonec nebude kandidovat na post prezidentky České republiky. Podle ní se kandidáti nechovají k obyčejným lidem správně.

Jak uvedla, kandidáti na post prezidenta se vlastně nemusí o nic starat, peněz mají dostatek a netuší, jak žijí obyčejní lidé, kterým slibují hory doly. Volba prezidenta tak podle ní je a bude fraška, které se nechce účastnit. Další důvody uvedla na sociálních sítích.

Prozradila, koho bude volit ona sama

„Z prezidentských kampaní se bohužel nyní stala fraška, které nemám zapotřebí se jako aktivně pracující advokátka a pečující máma zúčastnit. Těch důvodů, proč nebudu, a hlavně nechci, pokračovat dál, je víc. Postupně je zveřejním, některé budou velmi ostré,“ pustila se do hodnocení Long Slámová.

Lidé by si podle ní měli dát pozor, komu budou dávat svůj hlas. „Většině zbývajících kandidátů (z mého pohledu až na jednoho) totiž o žádnou změnu k lepšímu nejde, jen o moc,“ zveřejnila svůj názor. Hlas pak hodí senátorovi Marku Hilšerovi, který už jednou kandidoval.

Uvedla také důvody, proč si zvolila právě jeho: „Z mého pohledu je to v kampani jediný zbývající normální člověk, za kterým nestojí žádné podivné skupiny a miliony od utajených sponzorů a má jasné názory už mnoho let.“

Nechce být spojována s ostatními, kterým nejde o lidi

Napsala také svůj názor na ostatní politiky a další kandidáty, kteří se rozhodli promluvit k lidem. „Mnoho z nich žilo celý život ze státních peněz, někteří pocházejí z bolševických rodin, jiní zase bolševiky byli. A pokud mají děti školou povinné, tak jsou evidentně někde stranou.“

Svou kandidaturu přitom Long Slámová oznámila před rokem. Chtěla, aby lidi chodili k volbám a volili opravdu podle svého gusta. „Lidé nemají motivaci, k volbám chodí jen proto, aby volili menší zlo. Říkají, že chtějí změnu, ale nevidí možnost.“

„Myslím, že každý člověk musí začít sám u sebe, a já tu změnu chci také. Mohla jsem na všechno zapomenout a dál si dělat svou práci, nebo se o tu změnu pokusit sama,“ řekla pro Právo. Teď je ale všechno jinak, nechce být v „jednom pytli“ s těmi falešnými, kterým o lid vůbec nejde.

Zdroj: Facebook, Právo

Autor: Raina TomanováSouvisející články