KOMENTÁŘ: Obermaierová už kvůli vládě umrzla, zemřela hlady a spáchala sebevraždu. Ale rohlíky z levného ukrajinského obilí jí nevoní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jaroslava Obermaierova
Zdroj: Nextfoto

Jaroslava Obermaierová patří k celebritám, které mají neustále potřebu si na něco stěžovat. Nedávno to byl nízký důchod a ceny plynu, kvůli kterým by prý bez hereckého přivýdělku skončila na ulici. Očividně si ale také ráda protiřečí, teď má totiž zase problém s dovozem obilí z Ukrajiny. Na plyn sice nemá, dražší české pečivo jí ale nevadí.

Text je komentářem autorky.

Kvůli cenám plynu by prý Obermaierová jednala s Putinem i Orbánem. Zastavení dodávek plynu z Ruska pro ni bylo velkým psychickým šokem. A sotva se z něj chudinka vzpamatovala, přišel další.

Česká republika totiž nezakázala dovoz ukrajinského obilí. Mnoho států kolem nás přitom k zákazu přistoupilo, a to včetně Maďarska a Slovenska.

Už se nemůže dočkat

Původně mělo obilí směřovat do afrických zemí. Jelikož je ale levné, zaplavilo trh středoevropských států. „Těším se na rohlíky z ukrajinského obilí. Všichni kolem nás jeho dovoz zakázali, jedině my ne. Vůbec to nechápu,“ rozčílila se Obermaierová v rozhovoru pro Život v Česku.

Názor dámy, která podporovala v prezidentské kandidatuře komunistického kandidáta Josefa Skálu, mnohé určitě velmi mrzí.

Vzhledem k jejím problémům s cenami a s dalšími komoditami prostě nedává smysl, že jí najednou nevoní levné rohlíky z ukrajinského obilí.

„Já ve svých sedmasedmdesáti letech pracuji, díky tomu si mohu koupit to, co potřebuji, ale stejně mě to štve. Kdybych nepracovala, tak by to bylo asi horší. Je mi líto těch údajně ‚bohatých‘ důchodců, kteří třeba kulhají a nemohou pracovat, těch mi je líto. Pan Fiala nás nenechá padnout. Slíbil to? Já mu věřím,“ říká sarkasticky.

Ona ještě žije?

Na sociálních sítích to za své názory Obermaierová pořádně schytala. Někteří lidé se ptají, koho vlastně názor téhle paní zajímá, jiní jsou překvapení, že herečka ještě žije.

„Nevím, co je to za divný trend, že mají podprůměrní až naprosto mizerní herci/umělci typu Vyskočil, Jandák, R. Čech, Obermaierová, apod. neustále potřebu se cpát do politiky a vše horlivě komentovat. Kdyby nelezli komunistům do zadků, tak by sotva prodávali zeleninu na náměstí,“ uvádí na twitteru pan Tomáš.

„My tedy děkujeme za názor agrární odbornici v záloze. A neposíláme písničku, ale posíláme rovnou do prd*le,“ vzkázal herečce pan Pavel.

Těmto reakcím se nelze divit. Kdyby si totiž Obermaeirová neprotiřečila, tak už dle svých výroků dávno umrzla, zemřela hlady nebo spáchala z toho všeho sebevraždu.

Zdroj: OnlyU, Facebook, Twitter, Život v Česku

Autor: Shani MaiováSouvisející články