Lucie Bílá se dojemně rozloučila s jednou etapou svého života. Poznala při ní svého přítele

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie bila carmen
Zdroj: Profimedia

Lucie Bílá je oblíbenou zpěvačkou a příležitostnou herečkou. Její nejmilovanější postavou byla muzikálová Carmen, do které se převtělila poprvé před dlouhými 13 lety. A nyní měla poslední představení.

Česká zpěvačka se rozněžnila na svém Instagramu, kde zveřejnila fotografii se svým přítelem Radkem Filipim a obrovským pugétem růží. Ten dostala jako poděkování právě za roli Carmen. Vystupovala jen sama, bez alternace, o to více si užívá svůj úspěch. Sama uvedla, že když s Carmen začínala, byla sama, bez lásky a nevěděla, co bude dělat.

Svého přítele poznala právě při Carmen

Svého přítele Radka Filipiho potkala na obnovené premiéře muzikálu před šesti lety. Ve svém příspěvku poděkovala právě Carmen, která jí do života přinesla lásku. Vystupovala hlavně v Hudebním divadle Karlín, nezapomněla tedy také na kolegy, diváky a své fanoušky. Ti včera měli možnost naposledy vidět zpěvačku jako milovanou Carmen.

Přiznala, že neumí žít bez lásky stejně jako její Carmen. Poděkovala svému příteli za obrovskou podporu a lásku, kterou jí dává. Nesmíme zapomenout ani na dojemné komentáře, které se pod příspěvkem objevily. Všichni fanoušci přejí Bílé jen to nejlepší, hlavně zdraví a hodně úspěchů v životě.

Lucie Bílá už konečně může zase po dlouhé pauze vystupovat, ale rozhodně neotálela ani během pandemie koronaviru. Naposledy uspořádala bazárek oblečení na podporu vesnic, které na jižní Moravě zasáhlo tornádo. Vybralo se asi 300 tisíc korun, které poputovaly na pomoc těm, kteří přišli o střechu nad hlavou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Muzikál Carmen se stal nejúspěšnějším muzikálem

Vůbec první představení se konalo 2. října 2008, v hlavní roli se představila Lucie Bílá, a to bez alternace. Tvůrci muzikálu získali platinovou desku a rozhodně se jedná o projekt, který se brzy dostal do povědomí diváků – přišlo se na něj podívat asi 373 tisíc lidí. V roce 2012 se divadlo s tímto muzikálem rozloučilo.

Jedním z důvodů bylo obsazení Lucie Bílé do Aidy, kde vystoupila v roli Amneris. Nakonec se v roce 2015 konala obnovená premiéra, na které Bílá potkala přítele Radka. Carmen je plná cirkusových čísel, triků kouzelníků a také tance. Během představení si můžete všimnout několika zajímavostí.

Carmen změní kostým dvanáctkrát, ale za jedno představení můžete vidět až 170 převleků. Vystupovali zde živý lev nebo velbloud, příběh se na rozdíl od originálu odehrává v současné době. Lucie Bílá se tak po derniéře v divadle Karlín může věnovat vlastním projektům. Nedávno se společně s Filipim objevila v talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde uvedli na pravou míru, jak se seznámili.

„Po obnovené premiéře muzikálu Carmen jsem couvala před davem fanoušků, chtěla jsem si oddychnout a schovala jsem se za největšího chlapa v místnosti. Vůbec jsem nevěděla, jak vypadá zepředu, viděla jsem jen obrovská záda,“ zavzpomínala Bílá. Radka začala hned vydávat za svého přítele, a on ji představil své mamince. Některé věci jsou zkrátka prosté, jak dodala zpěvačka.

Autor: Raina TomanováSouvisející články