„Ne nejostřejší tužka v penále“ se ozvala. Jágr vtipně reagoval na Novotného nadávky. Bude tato přestřelka pokračovat?

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Jaromir Jagr
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pavel Novotný sice veřejně hlásá, že Jaromír Jágr je jeho kamarád, za poslední dny mu ale nemůže na oči. Může za to hokejistův výrok o tom, že se nenechá očkovat pro covidu, protože má protilátky. Novotného to zvedlo ze židle a reagoval na to na svém twitteru. Jágra nazval „debilem“ a v ostřejších výrazech pokračoval i v živém vysílání CNN Prima NEWS. Jágrova reakce přišla prostřednictvím stories na instagramu.

„Prosím vás, no vy, pracující/hokejová rodina: to, že Jarda řekne takovou pitomost, neznamená, že to není pitomost. Jarda je i pro mě morální vzor. Ale tady jedná jako debil a hokejová rodina je dost blbá na to, aby ho někteří následovali. Prosím nenásledujte. I mistr se utne,“ zní twitterový příspěvek, který tuto kauzu započal.

„Donebevolající kravina“

Jágr odmítl být součástí kampaně na propagaci očkování. Nechal se slyšet, že se očkovat proti nemoci covid-19 nenechá, protože má protilátky.

Toto tvrzení zvedlo Novotného ze židle i v úterý v živém vstupu na CNN Prima NEWS, kdy společně s ním byla v záběru i poslankyně z Trikolory Tereza Hyťhová.

Novotný v televizi označil Jágrův výrok za „donebevolající kravinu.“ Odvolával se přitom na odborníky, kteří očkování podporují.

Jarda by měl raději mlčet

„Jarda mě naučil, že soudit má bůh. V době, kdy debilové jako paní Hyťhová naskakují na to, že se nemusíme očkovat, ho nechápu. Jarda, kterej není nejostřejší tužka v penále, by měl raději mlčet,“ řekl v televizi.

Všichni čekali, zda se k tomu žijící hokejová legenda vyjádří. A už se stalo. Jágr v jednom ze stories na svém instagramu zveřejnil fotografii otevřeného penálu se školními pomůckami, přidal píseň Žít od Karla Gotta a tento popisek:

„Komunální politik ODS Pavel Novotný prohlásil o Jaromíru Jágrovi, že není nejostřejší tužka v penále. Už na to asi hodinu koukám a pořád se nemůžu najít.“

Ve stejném příspěvku pak dodal „Pavle, to bylo dobrý“ a komentář opatřil několika vysmátými smajlíky. Bude tato přestřelka pokračovat?

Zdroj: Instagram, Twitter, CNN Prima NEWS

Autor: Marek SlaninaSouvisející články