Nejstarší dcera Karla Gotta tře bídu s nouzí. Její finský manžel jí sebral podporu a užívá si s exotickými kráskami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová, nejstarší dcera zesnulého velikána, se ve svém manželovi už několikrát zklamala. Timo Tolkki je finský hudebník, který už mnohokrát dokázal, že není úplně nejlepší partií do života. Ona mu ale přesto věřila i po tom všem, co jí kdy provedl. Teď nejspíš lituje.

Dominika žila přes rok v České republice. Dokonce dala kdysi svému otci Karlu Gottovi slib, že se za svým mužem do Finska už nikdy nevrátí. Ten se ale rozhodla nedávno porušit s tím, že jí muž chybí a že věří tomu, že se mohl polepšit.

Jenomže skutečnost je jiná. Od té doby, co ve Finsku přistála na letišti, řeší jen jeden problém za druhým. Vypadá to, že její muž opět jenom sliboval, ale skutečnost je zcela jiná a on Dominiku pouze využil. Co se stalo a jak to bude řešit?

Do Mexika

„Po roce, co jsem žila v Česku, jsem se rozhodla vrátit ke svému manželovi. Sáhla jsem si na psychické dno a chtěla se vším skončit. Díky pomoci manžela Tima se tak nestalo. Věřím, že spolu budeme zase šťastní,“ řekla Dominika médiím předtím, než za ním vyrazila.

Jenomže její manžel, ačkoli jí tvrdil, že pro ni udělá všechno, sebral část jejích peněz z podpory a odcestoval do Mexika. Vrátit se hodlá podle všeho až na konci roku, a Dominika tak zůstala ve Finsku sama, bez peněz, bez morální podpory a úplně v koncích.

„Tolkki jí tvrdil, že bude vydělávat velké peníze a ona se nebude muset o nic starat. Skutečnost je však úplně jiná. Sebral jí část sociální podpory, z níž jde větší část do nájmu bytu, ve kterém žijí, a frnkl do Mexika. Na své sociální síti se chlubí fotografiemi, na kterých se líbá s exotickými kráskami,“ svěřil informace pro CNN Prima NEWS zdroj z Dominičina okolí.

Vrátí se do Čech?

Dominika ve Finsku doslova živoří. Snaží se sice najít si práci, ale zatím marně. Utápí se navíc v depresích, protože si představovala, že návrat za manželem proběhne úplně jinak. Sotva zvládá platit nájem, vypadá to, že možná brzy ani nebude mít kde bydlet.

Veřejně Dominika prohlašuje, že je Timo v Mexiku pracovně a brzy se vrátí. Není ale jasné, zda jsou to lži, kterými skrývá před okolím pravdu, nebo jen něco, čemu se sama snaží uvěřit. Podle zdroje, který CNN Prima NEWS informuje, ale v soukromí tvrdí něco jiného.

Je totiž možné i to, že se Dominika vrátí domů do Čech. „Vážně o tom uvažuje. Pokud se Tolkki nezmění, nebude mít důvod tam dál setrvávat. Nic ji tam nedrží,“ řekl médiím člověk z jejího blízkého okolí. Na to, jak to nakonec dopadne, je ale třeba si nějaký ten čas počkat.

Zdroj: CNN Prima NEWS

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články