Neoblíbená radní ČT změnila svůj vzhled. Z její nové image vám spadne brada

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Lipovska Hana
Zdroj: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Hana Lipovská je česká ekonomka, která se v květnu roku 2020 stala také radní České televize. Do povědomí lidí se zapsala nejen tím, jak se opřela do ředitele televize Petra Dvořáka, ale také svým typickým vzhledem, ke kterému patřily donedávna delší vlasy s ofinou do čela a brýle.

V nedávné době ale podstoupila Lipovská radikální změnu, po které by ji mnoho z vás možná nepoznalo. Na sociálních sítích se objevila její fotografie, na které vypadá jako zcela nový člověk.

Fotku sdílela s fanoušky kolegyně Hany Lipovské Jana Bobošíková. A nová image se ihned dočkala pozitivních ohlasů, kterých jsou plné komentáře. Podle všeho radní ČT dobře udělala, když na svém vzhledu trochu zapracovala.

Působí starší a zkušenější

Zatímco dříve podle všeho Lipovská působila spíše jako mladší a nezkušená žena, jež v byznysu teprve začíná, po změně ji lidé v komentářích označují za člověka, který vypadá, že ví, o čem je řeč.

V obou případech jí to slušelo, teď z ní jde ale tak nějak větší respekt, jak se fanoušci Bobošíkové, kteří se k fotce dostali, vyjadřují. „Poznáváte ji… Kočka Hanka,“ napsala o kolegyni sama Bobošíková.

Někteří lidé dokonce přiznávají, že na první pohled Hanu Lipovskou nepoznali. Klesla jim brada, když jim došlo, kdo krásná žena na fotce skutečně je. Alespoň se teď nějaký čas bude o radní mluvit i v jiném smyslu než kvůli aféře s Dvořákem.

Obvinila ho ze střetu zájmů

Radní Lipovská Petra Dvořáka obvinila ze střetu zájmů poté, co se zjistilo, že má podíl ve firmě Gopas, od které televize nakupuje služby. On na ni proto v květnu podal trestní oznámení a celá aféra přerostla v médii diskutovanou věc.

Podle Dvořáka Lipovská už nějaký čas překračuje pravomoci radní ČT a to, co o něm tvrdí, je naprostý nesmysl.

„Na jejích soukromých profilech a v rámci jejích individuálních aktivit se objevují nepodložená a nepravdivá sdělení o mojí osobě, často spojující informace, jež získala v rámci výkonu funkce v radě, s vlastními mystifikačními interpretacemi,“ řekl Dvořák pro ČTK.

„Podle některých otevřených zdrojů jsem byl paní radní do policejního protokolu dokonce označen jako osoba, která ji ohrožuje na životě. To je nepřípustné,“ dodal.

Ačkoli byla začátkem května Lipovská vyzvána k rezignaci, doposud v pozici setrvává. Mnoho jejích kolegů se jí naopak zastává.

Zdroj: facebook Jany Bobošíkové

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články