Pavel Zedníček shodil svůj legendární knír. Poznali byste ho?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavel zednicek
Zdroj: Profimedia

Potřetí v životě shodil svůj knírek, podle kterého herce Pavla Zedníčka pozná snad každý. Nosí ho od svých 18 let, do té doby byl vždy hladce oholený. Tentokrát ale neprozradil, proč se kníru zbavil.

Bez svých vousů vypadá herec úplně jinak, lidé na ulici ho vůbec nepoznávají. „Teď už mi trochu roste, ale před pár dny jsem ho neměl vůbec. Lidé mě nepoznávali,“ svěřil se herec deníku Aha! Důvody, proč tak učinil, ale Zedníček tají.

Oholil se kvůli projektu, který je zatím v tajnosti

Pavel Čmaňa Zedníček neprozradil, proč se musel oholit, ale přiznal, že se jedná o jeden projekt. V minulosti to bylo vždy natáčení, co ho přimělo shodit hustý knír. Naposledy to bylo v roce 2017, to spolupracoval na filmu 8 hlav šílenství a před 30 lety se oholil kvůli seriálové roli v Území bílých králů.

Pokaždé jsou z toho jeho herečtí kolegové mimo. „Chvilku jsem dostala záchvat smíchu. Ale musím říct, že vypadal hrozně zajímavě, jeho tvář byla úplně jiná. Vypadal skoro jako Depardieu, bylo to strašně jiné,“ zavzpomínala Jana Paulová.

S rašícím novým knírkem je k vidění v nejnovějším rozhovoru na Českém rozhlase Dvojka.

Pavel Zedníček aktuálně vystupuje na letní scéně pod žižkovskou věží, kde si na jeho novou tvář musí také zvyknout diváci. Paulová se Zedníčkem pravidelně vystupovala v Divadle Kalich, takže se potkávali velmi často. Věříme, že náhlá změna vzhledu musela překvapit všechny.

Zedníček na tom nebyl vždy zdravotně nejlíp

Aktuálně to vypadá, že je Zedníček ve skvělé formě a své vystupování před diváky si užívá. Ještě před rokem a půl to tak ale nevypadalo, tenkrát přiznal, že fyzicky je na tom špatně a herectví v divadle pro něj bylo velmi těžké.

pavel zednicek bez kniru

Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Slavil narozeniny, ale v ten den pracoval. Vystupoval v domovském Divadle Kalich, kde se zrovna odehrávala premiéra Lakomce. V této hře ztvárnil Zedníček sobeckého Harpagona, který musí předvádět fyzické výkony, ale také dobře zahrané pády.

„Po fyzické stránce to není úplně procházka růžovou zahradou, tak alespoň něco shodím. Navíc jsem během divadelních zkoušek točil televizní kriminální seriál Einstein, kde hraju šéfa kriminálky, takže na nějaký oddech nebyl čas,“ přiznal tenkrát oblíbený herec.

Zedníček ale nevystupuje pouze v divadle nebo televizních seriálech. Lidé si ho pamatují především jako komedianta, který umí nejen hrát, ale také moderovat. Oblíbené jsou pořady Kufr nebo Kurňa, co to je?

Autor: Raina TomanováSouvisející články