Rádi byste vylepšili váš vůz? Vsaďte na tyto doplňky

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
DomácíKomerční sdělení
Auto
Zdroj: bubutu / Shutterstock.com

Moderní vůz si zaslouží mnohá vylepšení. V současné době naštěstí existuje spousta různých zajímavých doplňků, díky nimž může auto vypadat naprosto skvěle. My se v následujících řádcích na některá z takovýchto zajímavých vylepšení podíváme mnohem podrobněji. Dáme vám tipy na doplňky, jež se dají sehnat levně a dají vašemu auto ještě další rozměr.

Autorádio a infotainment panel

Ne v každém vozu je právě autorádio s velkou dotykovou obrazovkou samozřejmostí. Pokud není součástí výbavy auta z výroby, určitě se do tohoto prvku nebojte investovat. Není nutné, abyste kupovali originální modely, na trhu existuje spousta různých variací, které dokážou zaujmout na první pohled. Funkčně podporují jak zařízení Apple, tak i techniku s operačním systémem Android. Když se otevřou garážová vrata, šlápne na plyn a auto se rozjede, můžete si užívat skvělý poslech.

Boční nášlapy pro maximální pohodlí

Nastupování do vozu nemusí být vždy jednoduché. Především u vyšších aut jde o poměrně náročnou záležitost. V případě starších lidí se není čemu divit. Vylepšit a zjednodušit tuto činnost mohou moderní boční nášlapy. Designově mohou být laděny do laku konkrétního auta, nebo spíše zvýrazňovat jeho vzhled třeba stříbrným designem. Záleží na tom, do jaké míry hodláte na své auto upozornit.

Deflektor jako funkční i designový prvek

Jak jednoduše vylepšit ochranu vašeho vozu a zároveň mu dodat ještě další designový prvek? Jednoduše. Stačí pořídit deflektor přední kapoty. Malé kamínky a nečistoty už vašemu vozu až tolik neublíží, a především maska se stane dokonale chráněným místem. Plastová hmota moderních deflektorů vypadá takřka dokonale a chrání auto skvěle. Především v sychravém počasí takovýto prvek stoprocentně oceníte. Proudění vzduchu bude navíc usměrněno tak, jak je zapotřebí.

Autor: redakceSouvisející články