Runový horoskop: Dvě mocné runy a jejich poselství na červenec. Jaké změny vám přinesou?

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
horoskop runy
Zdroj: Shutterstock

Mocné runy vám napoví, co můžete očekávat v červenci v oblasti zdraví, vztahů, štěstí i lásky. Už jsme vám řekli, co se stane, jestli si zvolíte runu Kenaz či Othala. Co vás ale čeká a nemine, pokud si vyberete runu Fehu nebo Dagaz? Odpovědi vám přinese další část našeho runového horoskopu.

Fehu

Runa Fehu symbolizuje hmotné bohatství. Tento měsíc by se vám finančně mělo dařit. Můžete snadno přijít k penězům, možná obdržíte odměny a prémie v práci nebo zvýšíte své zisky z podnikání.

Tato runa značí, že v nedaleké budoucnosti budete mít dostatek peněz. Ale pozor, Fehu také varuje, abyste se penězi nenechali zbytečně oslepit.

Nabádá k tomu, abyste našli harmonii mezi pracovním a soukromým životem. Fehu vám do života přinese štěstí, v červenci se zkrátka bude dařit ve všem, na co sáhnete.

V lásce předpovídá příjemná překvapení. Pokud jste ve vztahu, můžete se těšit, že vám váš partner přichystá příjemný zážitek. Nezadaní zase mohou čistě náhodou potkat lásku svého života.

Dagaz

Runa Dagaz symbolizuje úsvit. Nastává doba, kdy všechno zlé z vašich životů odejde a konečně vyjde Slunce.

Je to doba nových začátků, čeká vás tento měsíc mnoho příjemných změn. Runa symbolizuje sílu, kterou ale k provedení nutných změn budete potřebovat.

Je to ideální runa pro vztahy. Zadané čeká veselé období vedle partnera a nezadaní zase budou mít šanci se seznámit.

Změny se nebudou ale týkat práce, tam je všechno při starém. Možná se jen můžete začít vzdělávat a doučit se věci, které vám unikly. Možná se ale v červenci rozhodnete pro zdravější životní styl.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články