Runový horoskop: Co vás čeká podle run v sedmém měsíci? Zjistěte, jak vám to půjde ve vztahu i v práci

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
runovy horoskop
Zdroj: Shutterstock

Runy vám dokážou odpovědět na otázky ohledně zdraví, štěstí, rodinných vztahů, lásky i práce. Co si pro vás připravily na sedmý měsíc? Čeká vás harmonický červenec, nebo vás bude sedmým měsícem provázet smůla? Stačí si vybrat jednu ze šesti run. V námi sestaveném horoskopu začínáme prvními dvěma – Kenaz a Othala.

Kenaz

Kenaz je runa, která symbolizuje pochodeň. Tu používáme, když si chceme rozsvítit na nějakém temném místě. Stejně tak tomu bude i v červenci. Na povrch se dostanou věci, které byly doposud skryté, ale vy jste je odhalili.

Bude to pro vás měsíc plný očekávání, odkrývání pravdy a tajemství. V práci to může znamenat, že konečně začnete směřovat ke svému vysněnému povolání nebo pozici, kterou už dlouho chcete získat. Třeba se konečně objeví nabídka, po které dlouho toužíte.

Budete také oplývat kreativitou a inspirovat druhé. Díky tomu budete zářit nejen v zaměstnání, ale i doma. Budete plni energie a zdraví vám perfektně slouží.

Pozor ale na oblast citů, protože tato runa souvisí s falešnými nadějemi. Možná jste zamilovaní do člověka, který ale vaše city neopětuje. Je čas se s ním rozloučit.

Othala

Runa Othala souvisí s duševním vlastnictvím, dědictvím a odkazem našich předků. Je to runa, která symbolizuje hodnoty a tradice, jež nám byly předány.

Možná si v červenci vybavíte radu, která se u vás v rodině předává z generace na generaci a která vám pomůže se rozhodnout.

Tato runa předpovídá utužení rodinných vazeb. S příbuznými si budete blíž než kdykoliv předtím. Třeba vyrazíte na společnou dovolenou nebo výlet. Možná se také urovnají staré spory a křivdy, které mezi vámi panovaly.

Také je to runa, která vás nabádá k čestnému jednání a souvisí se špatnou karmou. Pozor tedy tento měsíc na morálku, vrátí se vám to, až to budete nejméně potřebovat. V zaměstnání to znamená, že vás tato runa odmění za dobrou a poctivou práci.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články