Runový horoskop: Jak na tom budete v červenci s penězi a jaký bude váš milostný život? Známe odpověď

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
runovy horoskop
Zdroj: Shutterstock

Již jsme vám představili čtyři runy, které vám mohou odpovědět na otázky ohledně zdraví, štěstí, lásky či vztahů. Nyní nastal čas seznámit vás s posledními dvěma – Mannaz a Uruz. Co vás čeká tento měsíc, pokud si je vyberete? To vám řekne námi sestavený horoskop.

Mannaz

Mannaz je runou, která souvisí s vámi a vaší komunitou. Tento měsíc určitě nebudete sedět sami doma. Vyrazíte do společnosti a budete se chtít bavit.

V lásce to ukazuje pevnější pouto s partnerem, v červenci mohou nastat momenty, které vás hodně sblíží.

Nezadaní budou mít šanci potkat někoho nového, ale láska na první pohled to nebude. Budete si sice rozumět, ale až čas ukáže, jestli to bude láska nebo jen přátelství.

V červenci se vám bude dařit i v práci, zdokonalíte se ve svém oboru. V průběhu měsíce vás může dostihnout únava, protože to bude období, kdy se nezastavíte a pořád budete někam vyrážet. I přesto si ale najděte čas na odpočinek.

Uruz

Tato runa symbolizuje divokého býka a všechny jeho vlastnosti – vytrvalost, odhodlání, sílu, neústupnost i motivaci.

Máte šanci kariérně vyrůst, ale je potřeba, abyste nepodceňovali své schopnosti. Opřete se do toho a zapracujte na sobě. To, co se vám teď podaří, se vám v budoucnosti vrátí.

Dařit se bude i v partnerském životě, do vašeho milostného života se vrátí ztracená jiskra. Červenec pro vás bude měsícem plným vášně a vzrušení.

Nezadaní navážou krátkodobé románky, ale na vážný vztah to nebude. Chtějí si zkrátka užívat. Zdravotně budete fit, jen vypusťte stres a naučte se relaxovat.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články