Sázející z Čech vyhrála v Eurojackpotu miliony. Víme, co si za ně pořídí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
DomácíKomerční sdělení
Zena vyhra
Zdroj: Shutterstock

I když sází už pěknou řádku let, kdy to bylo poprvé, si podle svých slov už nepamatuje. Protože své štěstí pokouší pouze příležitostně, výhra ji opravdu překvapila. Jak nám totiž prozradila, vždycky se domnívala, že si pro milionové částky chodí jen pravidelní sázející.

Eurojackpot jí však před časem dokázal, že tak to rozhodně není, a nadělil jí rovné 2 miliony korun. Výherkyně tomu ze začátku nemohla uvěřit, po několikáté kontrole tiketu se ale přeci jen pustila do náležitých oslav.

Překvapení jak má být

„Už dlouho jsem nezažila něco, co by mě tolik překvapilo,“ usmívala se při návštěvě sídla Sazky, kam nám přišla říct, jak si přeje výhru vyplatit. „Radost mi to udělalo obrovskou a jsem vážně šťastná. To jsem ale byla i předtím, především díky rodině.“

Přečtěte si také: Díky výhře v Eurojackpotu si Čech zaletí na Bora Bora

Byli to právě její manžel a dcera, s nimiž se o dobrou zprávu okamžitě podělila. Později vše prozradila ještě nejbližší rodině a přátelům, před nimiž nechce nic tajit.

Investice do budoucna

„Mnohokrát jsem četla různé příběhy výherců, se kterými to nedopadlo úplně dobře, jenom si nemyslím, že to bude můj případ. Podle mě se to nestává příliš často a je mnohem víc šťastných konců. Jenže tyhle odstrašující případy jsou prostě zajímavější,“ vyprávěla.

Jaký je tedy její recept na dobrý konec? V první řadě nechce, aby výhra nějak změnila její dosavadní život. Zůstane ve stejném zaměstnání, bude se dál věnovat svým koníčkům a věří, že peníze neovlivní ani její povahu a životní hodnoty.

S vyhranou částkou si hodlá splnit velký sen a pořídit si nový byt. Nad stěhováním ovšem příliš nepřemýšlí a koupi bytu bere hlavně jako investici.

„Věřím, že znovu vyhraju!“

Během loučení ještě s úsměvem dodala, že se dost možná nevidíme naposledy. Se sázením totiž ani zdaleka nekončí a na další výhru si věří víc než kdy dřív.

Chcete si na pěknou částku přijít i vy? Když vám to vyjde v dnešním slosování Eurojackpotu, půjde opravdu o královskou výhru – hraje se o 1,892 miliardy korun.

Nepropásněte šanci stát se miliardářem a klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni.
Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.Související články