Sázející z jižních Čech vyhrál ve Sportce 60 milionů. Jaké byly jeho pocity?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
DomácíKomerční sdělení
muz usmev
Zdroj: Shutterstock

„Poprvé jsem si vsadil už před 42 lety. Od té doby jsem Sportce věrný a nevynechám jediné slosování. Nic jiného jsem si nikdy nevsadil,“ začal své vyprávění šedesátník z Jihočeského kraje, když se za námi zastavil v budově Sazky. Nebylo to přitom poprvé, co se na něj usmálo štěstí.

Jak nám prozradil, vyhrává celkem často, tentokrát se mu však odměnila Sportka za věrnost opravdu královsky. V nedělním slosování trefil desítky milionů, konkrétně 60 322 129 Kč.

Jak ke štěstí na benzínce přišel

A jaký byl jeho klíč k úspěchu? V první řadě šlo o plný tiket včetně Šance – právě díky tomu si sáhl na Superjackpot. Výherce si pak vsadil na pumpě a výběrem čísel se nezabýval, spolehl se na náhodný tip.

„Slosování jsem pak sledoval v televizi a čísla si zapisoval. Mám tenhle svůj postup hodně rád, dělám to tak už od začátku,“ vysvětlil. „V prvním tahu jsem nic nezískal, když jsem ale procházel ten druhý a sledoval, jak se čím dál víc čísel shoduje, začalo mi bušit srdce.“

Vzápětí dodal, že svému štěstí nejdřív vůbec nevěřil. Čísla si raději prošel několikrát tam i nazpět, než si konečně připustil, že Superjackpot skutečně získal.

„Chci být obezřetný.“

Jako první se o radostnou novinku podělil se svou partnerkou a následně zavolal dětem. Ve svěřování se ostatním je ale o něco rozvážnější a chce tomu dát více času. Opatrný je také v rozhodování, co s penězi udělá.

Díky výhře se mu prý hodně ulevilo, a proto ji nechce utratit za hlouposti. Je ovšem rád, že si bude moct koupit pár věcí pro sebe, nebude se muset tolik strachovat o budoucnost, a život tak pro něj bude jednodušší. „V první řadě chci ale finančně pomoct svým dětem. Zbytek ukáže čas,“ zamyslel se výherce.

Zahrajte si večer o 107 milionu

Ve svém pravidelném sázení hodlá Jihočech i nadále pokračovat. A kdo ví, třeba se mu podaří trefit jednu z nejvyšších výher i v dnešním slosování. Anebo se to poštěstí právě vám.

Proto si přes den nezapomeňte pořídit tiket Sportky. A když na něm budete mít správná čísla, čeká na vás Superjackpot ve výši 107,3 milionu korun.

Klikněte si pro vstupenku do slosování na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.
Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.Související články