Srpnový horoskop: Víme, co vás v polovině léta čeká a nemine. Dejte si pozor hlavně na tyto věci

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop leto
Zdroj: Shutterstock

Měsíc srpen je jedním z těch, které mají na všechna znamení zvěrokruhu obrovský vliv. Jde totiž o měsíc, ve kterém prožíváme pravděpodobně nejvyšší teploty v roce, což na někoho působí velmi pozitivně a dodává mu to psychickou energii a sílu, jiná znamení jsou ale naopak unavenější a v práci se jim příliš nedaří.

Někteří si budou užívat měsíc naplno a doufat, že nikdy neskončí. Jiní se zase už nemohou dočkat podzimu a příjemného ochlazení. Jaký bude srpen 2021 podle horoskopu pro vás?

Beran využije příležitosti setkat se s rodinou

Berani by měli využít měsíc srpen k rodinným oslavám, návštěvám rodiny a pořádání sešlostí. Letní počasí totiž přímo láká k nějaké té párty u vody a k posezení s rodinou na zahrádce. Koncem měsíce se ale budete ze všech těch návštěv cítit unaveni a oceníte přicházející podzim.

Býk vyrazí na dovolenou

Srpen je ideálním časem pro dovolenou, ať už někde v přírodě, nebo u moře. Odpočiňte si od celoročního stresu ideálně sami, nebo jen s nejužší rodinou. Doporučuje se nechat doma mobilní telefony i notebooky a nenechat se ničím rozptylovat.

Kompromis pro Blížence

Vypadá to, že Blížence čekají v srpnu nějaké větší hádky. Možná půjde o rodinné problémy, možná o komplikace v práci. Pokuste se jim přecházet, abyste si zbytek léta nepokazili. Ideálním způsobem, jak vyřešit situaci v klidu, je kompromis. Ustupte o něco, nebuďte tvrdohlaví a uvidíte, že váš protějšek se také odhodlá udělat krok stranou.

Raka čeká nová láska

Raky podle horoskopu čeká nějaká nová láska. Možná se bude jednat jenom o krátký románek, ale možná půjde také o něco, z čeho by se mohlo časem vyklubat něco víc. Dejte tomu šanci.

Lev rozšíří rodinu

Pro lvy je srpen ideálním obdobím, kdy očekávat nějaký nový přírůstek do rodiny. Ať už vám samotným se má narodit potomek, čekáte vnouče, nebo se někdo jiný v rodině podělil o velké novinky, věřte tomu, že nového člena si zamilujete. A pokud nečekáte zrovna miminko, pořiďte si pejska.

Nápady nabitá Panna

Panna bývá v polovině léta nabitá geniálními nápady. Snaží se investovat svou energii do nových věcí, tvořit a seznamovat se. Dejte si ale pozor, abyste to nepřehnali. Někdy totiž i ten nápad, který se zdá jako opravdu geniální, může ve výsledku způsobit problémy.

Váhám doporučujeme aktivní odpočinek

Váhy jsou akční a pozitivně laděné osobnosti, které v létě získají ještě více energie ze sluníčka a v práci jim půjde vše skvěle od ruky. Nezapomeňte ale odpočívat, abyste se nepřepracovali. Ideální pro vás bude odpočinek formou nějakého sportu nebo zábavy s přáteli.

Štír se jen tak nezastaví

V srpnu by si Štíři rádi konečně užili trochu toho volna. Bohužel to ale vypadá, že během letošního léta si příliš dovolené neužijí. Vydržte požadavky svého šéfa a v září vás čeká odměna v podobě bohatého platu.

Střelci doporučíme spoření peněz

Horoskop v srpnu varuje Střelce před podezřelými nabídkami a zbytečným utrácením peněz. Podle všeho vás čekají finanční problémy, a proto vám doporučíme spořit si něco málo stranou. Peníze se vám pak budou hodit nejen v srpnu.

Kozorozi, pozor na podrazáky

Kozoroh si má zvláště během srpna dát pozor na lstivé lidi kolem sebe. Především od kolegů v práci na vás pravděpodobně čekají nějaké podrazy, které vám mohou solidně znepříjemnit život. Pokud si ale dáte dobrý pozor, měsícem projdete bez újmy.

Vodnáře čeká důležité rozhodnutí

Vodnáři, pozor. Pokud stojíte před nějakým důležitým životním rozhodnutím, důkladně zvažte všechna pro a proti. Mnoho srpnových rozhodnutí se totiž právě vám v minulých letech nevyplatilo. Nenásledujte své kolegy a prokažte, že vaše cesta bude ta správná.

Ryby a zdravotní problémy

I v létě může člověk nastydnout. Pozor si dávejte i na drobné příznaky jakýchkoli problémů. Existuje celá řada nemocí, které se chystají právě na vás. A pokud se cítíte být zdraví, možná se přeptejte svých nejbližších, zda je u nich všechno v pořádku.

Zdroj: stylecaster.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články