Syn Nikol Štíbrové má na hlavě pěkné číro, které by mu záviděl kdejaký pankáč. Posuďte sami

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Profimedia

Nikol Štíbrová už má za sebou šestinedělí se svým druhorozeným synem Tobiasem. Toho porodila 16. června. Ještě před přivedením miminka na svět se za svého partnera Petra Leitgeba stihla provdat a společně se starším synem Mathiasem, kterého má z předchozího vztahu, tvoří idylickou rodinku.

A jak teď nejčerstvější přírůstek vypadá? Má se čile k světu.

Stejně jako Mathias má i mladší Thobias hodně vlasů. Ostatně sama Nikol si z toho už v minulosti utahovala. Jako malá ji totiž také maminka nechala stříhat podle kastrolu, což vtipně glosovala na svém instagramu.

„Tohle mi teď poslala moje maminka se slovy ‚ta genetika…‘ Já bych řekla teda, že nás spojuje i stejnej kadeřník, mami,“ napsala se svým typickým nadhledem a sarkasmem Nikol v roce 2019 ke snímku, jenž zachycuje ji jako malou, a vedle ní je v porovnání foto jejího syna Matese.

Jak herečka, moderátorka a influencerka přiznala, neměla s jiným účesem moc na výběr. Stejně jako ona má totiž Mates hodně vlasů, a tak musí volit praktický střih.

Ani nejmladší syn však maminku nezapře. Přestože mu je teprve pár týdnů, už má na hlavě záviděníhodný chomáček vlasů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Skoro to vypadá, jako by měl chlapeček stylové číro, které by mu mohl závidět kdejaký pankáč. Dle všeho ale zatím nejde o žádného rebela. Aspoň dle Nikol byl v šestinedělí zlatý.

„S takovým pohodářem to snad ani nebylo šestinedělí. To byl samej páteček. Kéž ti to vydrží, chlapče,“ napsala na svůj instagram herečka, která si vzala partnerovo příjmení, a tak se ze Štíbrové stala paní Leitgeb.

„Stihli sme to. Mr. & Mrs. Leitgeb,“ napsala Nikol pod fotku ze svatby. Ta se konala přibližně měsíc před porodem v Řeporyjích. Pár oddával jejich starosta Pavel Novotný.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články