Synové Leoše Mareše ukázali, co si myslí o prvním školním dnu. Obzvlášť výraz toho staršího vás pobaví

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
leos mares
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

A je to tady. Po prázdninách a koronavirové pauze usednou děti do školních lavic. Začíná boj s učivem, docházkou i kantory, ale i navazování nových vztahů a získávání nových zkušeností. Své o tom ví i synové Leoše Mareše.

Jeden z našich nejoblíbenějších moderátorů a hvězda Instagramu Leoš Mareš opravdu ví, jak své syny potěšit. Jak jinak si vysvětlit, že je vyblýskne na svůj profil, kde ho sleduje více než 1,1 milionu lidí, zrovna v první školní den.

Mareš už má totiž školní docházku dávno zase sebou, a tak je v té zákeřné pozici, kdy si může dělat ze svých dětí legraci. Patnáctiletého Jakuba a dvanáctiletého Matěje má Mareš s bývalou ženou. Ale grimasy evidentně zdědili po tatínkovi.

Mladší z kluků se na snímku rošťácky směje – tak, jak to umí právě Mareš. Otcovi v tom z oka vypadl a mají i podobný účes. Matěj vyrazil v modrošedém tričku a kožené bundě a na jeho věk mu to dost seklo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Zato Jakub, který pro první školní den zvolil značkovou teplákovou mikinu, se na fotografii opravdu nadšeně netváří. Ještě aby ne, v jeho věku škola prudila snad každého bez ohledu na pohlaví.

Toho si ostatně všímají i Marešovy fanynky. „Kubajs nadšený jak blecha. Asi jako moje dcera, té bude 15,“ píše jedna z nich s nadhledem.

„Ten Jakub se tváří, jak kdyby už chtěl jít do školy včera,“ směje se jeden sledující.

I v jeho zamračeném a naštvaném výrazu jdou však rozpoznat otcovy geny. A to ho většinou takto zaraženého nevídáme, protože Mareš je zkrátka veselá kopa.

Kdyby se však mračil, určitě by vypadal jako jeho starší syn. Tady opravdu jablko nepadlo daleko od stromu.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články