Tajemství znamení horoskopu: Co skrývají ve své tajemné komnatě Berani, Raci nebo Vodnáři?

od Nikola Jaroschová
4 minuty čtení
tajemstvi horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý člověk má tajemství, svou tajemnou komnatu, kam nepouští nikoho. Je možné, že se za to stydí nebo na to není hrdý. Mohou to být činy, skutky, ale i dávná slova, která mu pořád leží v hlavě. Zkrátka jsou to věci, která o sobě na potkání nevypráví. Co skrývají jednotlivá znamení? To zjistíte v horoskopu, který jsme pro vás sestavili.

BERAN

Nejčastěji skrývají své citlivé a měkké já, které se nachází pod jejich živelnou a uspěchanou slupkou. Ve společnosti vždy působí jako sebevědomé osobnosti, které nic nerozhází, ale opak je pravdou.

I je mrzí ošklivá slova a čas od času dojedou na svou horkou hlavu, která dřív mluví, než myslí. A je to pak trápí. Navíc tají neúspěchy, protože si je berou velmi osobně a hodně si za ně nedávají. Jak by se jim, dokonalým Beranům mohlo něco nepodařit?

BÝK

Býci někdy skrývají svoje snobství. Většina z nich mezi snoby skutečně patří, užívají si luxusní život a často pohrdají těmi, kdo jejich úrovně nedosahují. Nemají ale rádi konflikty a jsou rádi s lidmi zadobře, tak tyto pohnutky tají.

Často skrývají i nervozitu, i když na první pohled vypadají klidně. Mají pocit, že kdyby ji dali najevo, spadne jim nebe na hlavu, takže ji raději dusí v sobě.

BLÍŽENCI

Velkým tajemství tohoto znamení je jejich nejistota. Na ostatní působí dojmem, že mají všechno na háku, poradí si v každé situaci a na všechno znají odpověď.

Pravda je, že tato slupka skrývá někdy nejisté jádro. Běžný smrtelník to nepozná, protože každý Blíženec přesně ví, jak svou slabost zamaskovat. Je to hlavně upovídanost a otevřenost. Určitě jim neříkejte, že o jejich tajnostech víte. Ušetřete je.

RAK

I vždycky ochotní a nesobečtí Raci toho mají občas dost. Někdy je rozčiluje, jak si z nich každý dělá vrbu, a počítají s tím, že je pochopí a porozumí jim. Tají, že jejich zásoby laskavosti a pochopení nejsou nevyčerpatelné a že i oni jsou jen lidi.

Tohle tajemství se někdy projeví neobvyklými koníčky, které byste u Raků asi nečekali. Poslouchají tvrdou hudbu, milují bojové sporty nebo se jezdí po práci vykřičet do lesa. Každý má holt něco.

LEV

Ani Lvi nejsou tak klidní a milí, jak vypadají. Tohle královské znamení vás zřejmě dostane svou elegancí a přirozeně klidným a rozumným způsobem života. I oni ale někdy mohou hrát pěkné divadýlko.

Občas si se životem neví rady stejně jako ostatní. Nikdy by ale nikomu nepřiznali, že jsou mimo světla reflektorů vyčerpaní a nejraději by zůstali někdy v koutě sami a užili si čas jen sami se sebou.

PANNA

Panny jsou pověstné svou puntičkářskou povahou, která má všechno perfektně zorganizované, naplánované a srovnané. Ale to nemusí být vždycky pravda. I Panny mají svou tajemnou komnatu, kde mají všechno rozházené a na hromadě.

Vzpomínáte si na Moničinu skříň ze seriálu Přátelé, kde měla všechno napěchované? Tak takhle to vypadá v životě každé Panny, i když se to týká spíše duševní a psychické stránky jejich života. I když Panny působí spořádaně, mají v životě občas trochu zmatek.

VÁHY

Váhy působí vždy dokonale a upraveně. Ale i ony mají někdy chuť hodit dokonalost do koše a na svůj vzhled se vykašlat, zahodit všechny šminky a luxusní oblečení a jít ven s košem v teplákách a vytahané mikině. I ony si chtějí sednout k televizi s bramborovými lupínky a nic nedělat, jen prostě být.

Toto znamení patří mezi nejkrásnější bytosti tohoto vesmíru a většinou to tak i je. Je to pro ně přirozené. Ale co si budeme… Tepláky a pohodu u televize potřebuje každé znamení.

ŠTÍR

Štíři by nikdy nahlas nepřiznali, že pod jejich neproniknutelnou fasádou bezcitného ledovce jsou city a citlivá dušička. Je to sice poměrně hluboko a propracuje se k ní málokdo, protože většina Štírů ji skrývá.

Projevuje se nejčastěji, když si místo psychologického dramatu pustí romantickou komedii a tajně si pobrečí nad romantickým příběhem. Nebo se dojmou nad roztomilými koťátky a štěňátky, to jsou i oni sami zaskočeni.

STŘELEC

Co tají oblíbení a společenští Střelci? I oni někdy nemají náladu na večírky, výlety a akce, což ostatní ale netuší. I Střelci ale občas chtějí být sami a poslat ostatní někam hodně daleko. Ale dovedou to skvěle skrývat, jsou trpěliví.

Dokážou se ze svých nálad rychle dostat a být zase maximálně společenští. Když ale zruší společnou akci, vzpomeňte si na to, že i oni někdy potřebují klid a odpočinek.

KOZOROH

Toto znamení všichni známe jako distingované a důstojné jedince, kteří oplývají přirozenou autoritou a jakýmsi odstupem. Co o nich ale nikdo neví? Že i oni chtějí občas udělat něco bláznivého, šíleného, zkrátka něco, co se k nim absolutně nehodí.

Většinou to zase rychle zažehnají, ale občas to dopadne tak, že na party dělají věci, které by do nich nikdo neřekl. Nebo dělají věci tak, aby o nich nikdo nevěděl.

VODNÁŘ

Svéhlaví a nespoutaní Vodnáři si na své svobodě hodně zakládají. Nenechávají se spoutat pravidly a třeba práce od devíti do pěti pro ně opravdu není. Někdy ale zatouží po tom, aby jim někdo řekl, co a jak.

Je to přece mnohem jednodušší než být pořád tou silnou osobností a mít názor na všechny věci okolo sebe. Tyto momenty ale berou jako osobní selhání a skrývají je hluboko v sobě.

RYBY

Ryby nejčastěji tají bláznivé přání a touhy, které by rády dovedly do zdárného konce. Ví se o nich, že jsou velkými snílky, ale jejich přání ostatní berou jako vzdušné zámky, které stejně nikdy nedotáhnou. To ale není pravda.

Většina Ryb má opravdu velký a odvážný sen, na jehož uskutečnění pilně a v tajnosti pracují. A nikdo o tom nemá ani páru.

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články