Víkendový horoskop: Rybám se bude dařit v lásce, Štíry čeká životní zkouška. A co vaše znamení?

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Víkend je za dveřmi a vás zajímá, co vás ve dnech volna čeká? Máme pro vás víkendový horoskop a vy můžete nyní zjistit, co si pro vás na sobotu a neděli připravily hvězdy. Budete mít čas odpočívat, nebo se budete muset věnovat práci?

BERAN

Temné vášně u mnohých nejspíš potlačí ty opravdové city. Vyřádění jedinci budou ale muset svou mysl upínat ke značně vzdáleným citům.

Proto je dobré si dát o víkendu relax a věnovat se odpočinku.

BÝK

Jestliže se vypravíte na chalupu nebo kamkoliv ven, nedělejte to navzdory svému rodinnému rozpočtu.

Vaše momentálně slabé nervy by to nemusely zvládnout. Vyhýbejte se dlouhému mluvení, váš krk na tom není dobře ani v horkých měsících.

BLÍŽENCI

O víkendu budete muset i proti svému přesvědčení muset pracovat.

Navíc byste mohli být finančně velmi neopatrní, proto se vyhněte jakýmkoliv obchodům a smlouvání. Mohli byste za to v budoucnosti hodně nadávat.

RAK

Převládat bude nadšení pro práci i sport. Nová milostná spojení budou svěží jako vánek, nebudou ale patřit k těm vytrvalejším.

Citlivější budete mít o víkendu ledviny a močový měchýř. Proto si dopřávejte hodně tekutin, nejlepší na tyto problémy je kopřivový čaj.

LEV

Ideální je udělat o víkendu nějakou změnu, která se týká vlasů. Třeba si je nechat přistřihnout, porostou vám potom rychleji.

Sobota bude den činorodý, milostně aktivní a bude vás svádět k dalekým cestám.

Kupte si při procházce mapu a cestujte alespoň v duchu. Nebo si kupte letenku či jízdenku někam, kam vás srdce táhne. Večer si dejte pozor na svou žárlivost.

PANNA

Nikdo neví, co je možné, a co ne, ale je zcela jasné, že nyní byste měli začít bojovat o své nenaplněné sny.

Neztrácejte sílu a odhodlání, když se něco hned napoprvé nepodaří. Určitě to vyjde na další pokus, stačí jen věřit.

VÁHY

Váš partner má spoustu ctižádosti, díky které umí překonat hodně překážek a dosáhnout vytouženého úspěchu. Ovšem ta usilovná síla by měla být oboustranná, na vztahu byste měli pracovat oba.

V neděli by vám neměla chybět vášnivost a dynamická síla. Mějte cit pro maličkosti a lepší organizaci.

ŠTÍR

Během víkendu vás čeká jistá ztráta, což je jedna z překážek, které vás v životě nutí se něčemu přiučit.

Jde o stejnou záležitost, která se ve vašem životě opakuje a bude se vracet tak dlouho, dokud z ní nezískáte patřičné ponaučení.

STŘELEC

Zdraví v každodenním životě se stane vaším hlavním tématem během celého víkendu. Vytvoříte si k tělu kladný vztah a pak budete neocenitelným rádcem lidem ve svém okolí.

Oni uvidí, že to, k čemu je nabádáte, opravdu funguje. Vaše slova a skutky by se ale neměly rozcházet, proto konejte to, co děláte.

KOZOROH

Měsíc o víkendu slibuje pár nepříjemností, proto buďte připraveni na to, že všechno bude jinak, než jste si plánovali.

V erotickém životě budete více zdrženliví, hold každý den nebývá milostné posvícení, s tím se nedá nic dělat.

VODNÁŘ

V oblasti partnerských vztahů máte na rozdávání nejen lásku samotnou, ale i spoustu energie. Málokdy se vám ji dostává zpět, ale v sobotu to bude jiné.

Nakonec to vypadá, že se v budoucnu blýská na lepší časy. Tak toho využijte a myslete pozitivně.

RYBY

Ideální den na to udělat nějakou změnu na svém zevnějšku. Co si třeba nechat jinak upravit vlasy nebo se začít jinak líčit?

V lásce se vám bude dařit, budete oplývat sex-appealem. Svého partnera sveďte v posteli nebo se vyrazte někam seznamovat, pokud jste single.

Zdroj: Astrostyle.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články