5 strategií, jak vsadit na basketbal a vydělat peníze navíc

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
Basket sazka
Zdroj: Shutterstock

Máte rádi basketbal a zajímáte se o sázení? Pokud si chcete přivydělávat měsíčně sportovním sázením, naši odborníci představují nejlepší strategie pro sázení na basketbal a vydělávání peněz měsíčně. Přečtěte si níže nejlepší tipy, jak každý měsíc ušetřit peníze navíc.

V první místnosti

Je to dobrá volba, pokud obvykle sázíme například v NBA, protože tyto týmy ze sebe většinou podávají maximum v první čtvrtině hry. Q1 bere v úvahu, že větší týmy se snaží nastavit hru na Q1, takže tato strategie sázení na Q1 je dobrou volbou, jak si měsíčně vydělat peníze navíc. Sázka na over v první čtvrtině znamená sázku, že po prvních dvanácti minutách hry překročí skóre obou týmů stanovený cíl. Jedná se o typ strategie, kdy bookmaker například v přihlašovací aplikaci 22Bet login nezohledňuje věci jako zranění nebo start pětky při určování kurzu a je tak skvělou strategií pro zhodnocení a vydělávání peněz.

Sázejte na tým, který skóruje jako první

Další strategií, kterou můžete použít pro sázení na basketbal, je sázet na tým, který jako první skóruje. S tímto typem strategie můžete najít sázkové kurzy kolem 1,90 na každé vsazené euro, což znamená, že oba týmy mají podle těchto statistik obvykle 50% šanci, že skórují jako první. Když ale půjdete trochu dál a důkladně si prostudujete oba týmy a každý zápas, pochopíte, že toto procento je špatně. Pokud je provize nižší než dvě eura, je to proto, že se bookmaker vždy snaží ušetřit marži ve svůj vlastní prospěch. Proto, abyste mohli dělat tento typ sázek, musíte mít dobrou databázi a také strávit mnoho hodin studiem her a vyděláváním peněz.

Vsaďte na prodloužení

Na druhou stranu si vždy můžete vsadit na prodloužení. Je to zajímavá alternativa k různým strategiím sázení na basketbal, které jsou k dispozici zkušenějším hráčům. Tyto typy strategií mají za cíl určit vítěze, handicapy, sázky atd. Pro strategii expanze je klíčové ověřit si různá pravidla sázkových kanceláří, ve kterých budeme hrát, protože ne všechny zahrnují možnost expanze. Je to velmi zajímavá strategie, protože nabízí dobré kurzy, i když je také důležité si před hrou udělat průzkum.

Live sázení

Profesionálové na basketbalové sázení také doporučují živé sázení jako dobrou alternativu, jak si každý měsíc přivydělat. Živé sázení na basketbal je bezpochyby jednou z nejlepších alternativ ke sportovnímu sázení. Basketbal je ideální pro tento typ live sázení, i když potřebujete dobrou strategii, znalost basketbalu a ligy, ve které sázíte, dobrou metodu, algoritmus, vědět, jak interpretovat kurzy a statistiky a v pár slovech , abyste znali všechny údaje potřebné k tomu, abyste věděli, kdy má sázka hodnotu nebo ne.

Sázka proti postupce

Nakonec odborníci navrhují strategii basketbalových sázkových seriálů, jak si každý měsíc vydělat peníze navíc. Je to jedna z nejnebezpečnějších strategií, a proto jedna z nejúspěšnějších, pokud ji umíte dobře aplikovat. V podstatě jde o sázku proti týmovým sériím, výhrám a program. Chcete-li být se svými sázkami skutečně úspěšní a každý měsíc si přivydělávat, musíte k tomu dokonale znát trh, nastudovat si strategii a vědět, co děláte.

Autor: redakceSouvisející články