Lámete si hlavu s překladem cizojazyčných textů? Známe rychlé řešení

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Komerční sdělení
muz pocitac
Zdroj: Shutterstock

Vzhledem k omezenému počtu česky mluvících lidí jsme obklopeni celou řadou cizích jazyků. Ty jsou extrémně důležité nejen pro podnikatele a studenty, ale i běžné pracující lidi. Pronikají do obchodu, průmyslu, řemesel i všech dalších oblastí. Jak zvládnete hravě přeložit důležité texty bez toho, abyste s nimi museli strávit hodiny času?

Najmout si profesionály? Určitě ne

Nejspíše vám je jasné, že existují stovky a stovky profesionálních překladatelů. Ti vám zvládnou přeložit jakýkoliv dokument do libovolného jazyka. Jejich práce je bohužel pomalá, musíte si zamluvit termín a cena také nebývá zrovna lidová. Pro mnoho studentů i začínajících podnikatelů není spolupráce s odborníky zrovna příznivá.

Přesně proto přináší umělá inteligence svůj vlastní překladač. Nemluvíme tu o známém Google překladači, ale spíše o jeho mnohem dokonalejší verzi. Ta zvládá svou práci mnohem přesněji, lépe a zároveň dokáže vygenerovat tisíce stran textu během několika minut. Výhodou je i fakt, že dokáže zachovat původní podobu vloženého dokumentu, včetně příloh, obrázků a řádkování.

Jaký program zvolit?

V současnosti najdete v prostředí internetu desítky a desítky různých platforem pro překlad. Mezi ty lepší patří třeba oblíbený program Deeply. Ten si hravě poradí s více než třiceti jedna světovými jazyky. Nezáleží na tom, jestli potřebujete příspěvek na sociální sítě, popis produktu, slohovou práci nebo třeba reklamní text. Stačí jen nahrát soubor, kliknout myší a máte hotovo.

Rozhodně nemusíte ihned platit přístup, jelikož si lze vyzkoušet pětidenní demo verzi zcela zdarma. Díky ní si přeložíte požadované dokumenty a následně se sami rozhodnete, jestli vás platforma zaujala. Dejte sbohem zdlouhavé dřině a hledání drahých odborníků.Související články