Recenze Honor X8

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
Honor
Zdroj: Honor

Hovoříme zde o Honor X8, zařízení střední třídy, které si v zámoří získává srdce posilovačů. Hurá do fantastické kvality, kterou nese. Nelze nezmínit design, správné zaměření tohoto terminálu, který na první pohled udeří i do toho nejnáročnějšího oka. Fotografická část je ve skutečnosti bohatá: 4 senzory prospěšného kalibru, které mohou poskytnout impuls nevyvinutým amatérům. V neposlední řadě má schopnost prodat. Zdravíme osmijádrový procesor Qualcomm C.P.U. že zjistíme na palubě; špičkové hry již nebudou upřednostňovány špičkovými zařízeními. Zde probereme jeho specifikace honor x8 a funkce, abychom vám poskytli jasný pohled.

Design a materiály:

Honor X8 má velký 6,7palcový displej s rozlišením FullHD+. Jednoduše to, co skutečně zapůsobilo, je neuvěřitelná manipulace. Pokud jde o rozměry, smartphone překonává 163,4 × 74,7 mm; citujeme tloušťku pouhých 7,45 mm a hmotnostní jednotku 177 g dobře rozloženou od začátku do konce těla. Nejpůsobivější je displej a jeho poměr k celému tělu, až 93,8 %. Snímací prvky a L.E.D. blikat.

Otisk prstu je nasměrován na pravou boční hraniční křižovatku s tlačítkem off a . Hledáme jeden z nejpevnějších ve své třídě: rychlý, autentický a přesný. Pro ty, kteří si to přejí, je tu také vyvedení s 2D tváří.

Honor X8 je vyprodaný ve 3 barvách: Titanium Silver, Sea Blue a Midnight Black. Na spodní části těla je standardní mřížka pro reproduktorovou jednotku, mikrofon, USB C rozhraní s přebíjecím výkonem 22,5W a 3,5mm zvukový jack pro kabelová sluchátka. V důsledku toho bohaté nadání.

Zobrazit:

Displej je 6,7palcový FullView jednotka, jak bylo uvedeno, I.P.S. a LCD s rozlišením FullHD + a obnovovací frekvencí 90 Hz. Milovníky technických záležitostí varujeme: ne, nejde o AMOLED ani OLED. Honor vybavil zařízení IPS LCD displejem, ale adekvátním kalibrem.

Kamery:

Na palubě Honoru X8 najdeme 5 senzorů. Jo, čtete správně: 4 na zadním krytu a přední selfie kamera kop do otvoru v jádru desky. Poslední zmíněný se nám vlastně hodně líbil. Je to asi 16 Mpx buňka se světelností f 2,4, která poskytuje fantastické záběry i při nepříznivém světle.

Software:

Telefon s průměrnou řadou se dostane s Androidem 11 nastaveným k použití, „zakrytým“ skinem Magic UI 4.2. Ačkoli Honor – jak se očekávalo v úvodu – vyšel z Huawei téměř před 2 lety, stále má vzhled, který funguje z EMUI.

Baterie:

Tady jsme trochu ohromeni: i když je v tomto ohledu 4000 mAh bateriový článek, nemohli jsme přidat ani náš den domů, protože jsme hráli „blázni“ v C.O.D. Mobil, prostě na odvrácené straně našich běžných oprav, sekundární spotřeba mě nutí vyhrabávat nos. Naopak stres během používání ani trochu neklesá. V každém případě, paráda: je tu 22,5W rychlé nabíjení, pouze nulové nabíjení bez kabelu nebo reverzní nabíjení.

Závěry:

Došli jsme k závěru, že se nám Honor X8 líbil, protože má vycizelované zaměření: opravdu mladí, kteří chtějí atraktivní, vysoce výkonný a na funkce bohatý smartphone. Tento telefon střední třídy je k dispozici za cenu 259,90 EUR. Můžeme snadno říci, že je více než cenově dostupné. Stejně jako prvotřídní pro ty, kteří hledají efektivní střední dosah, ale jsou schopni dělat všechno. Můžete si jeden koupit a my vás kousneme; budete na svůj nákup z dlouhodobého hlediska hrdí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články