Rhodos potěší nádhernou dovolenou

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Komerční sdělení
Rhodos
Zdroj: Shutterstock

Přemýšlíte nad tím, kam se vydat na dovolenou? Jste dobrodruzi a chcete si užít od všeho něco? V tom případě vás rozhodně zaujme magický Rhodos, který v sobě kombinuje to nejlepší z řecké a turecké kultury. Co vše na něm zažijete?

Nejkrásnější pláže na Rhodu

Mnoho lidí se nechává zlákat hlavně plážemi na Rhodu, přičemž se není čemu divit. Tento ostrov jich totiž nabízí opravdu pestré množství – a to jak pro rodiny, tak i vášnivé surfaře a potápěče. Máte rádi odlehlé a soukromé pláže, či dáte přednost typickým rušným prostorům u hotelů? To záleží jen na vás.

My vám samozřejmě nemůžeme prozradit, jaké jsou nejhezčí pláže na Rhodu. Každý ocení trochu jiné prostředí. Určitě se však mrkněte na Zátoku svatého Pavla poblíž městečka Lindos. Klidnější variantou je pak místo jménem Vlycha.

Kuchyně, muzika i příroda

Dovolená na Rhodu vás potěší nejen v létě, ale i během dalších ročních období. Daný ostrov se totiž chlubí slunečností po více než 300 dní v roce. Mimo písčitých a kamenných plážích na něm najdete i plno historických vesniček, které téměř neznají turistický ruch. Ideální na poznávací túry.

Milovníci kultury zajisté ocení letovisko Kallithea, jež je zapsané na celosvětovém seznamu UNESCO. Ať už se chystáte kamkoliv, na tomto ostrově je poměrně kvalitní autobusová doprava, stejně jako taxi služby. My vám však doporučujeme půjčit si auto/motorku.

A cena? Pokud si zvolíte Rhodos last minute, budete mít cenu o něco levnější než obvykle. Místní hotely mají velké kapacity, takže máte opravdu pestrý výběr variant.

Na webových stránkách www.greece-tours.cz najdete výčet ideálních balíčků služeb za nejnižší ceny na tuzemském trhu. Ať už vás zajímá dovolená Rhodos na kávu, výlety, ležení, zkoušení místní kuchyně, či si chcete spíše jen vychutnat pobyt s dětmi, jste na správné adrese.Související články