Správně zvolený koordinátor BOZP poskytne vašemu podnikání jistotu

od Anna-Marie Rabová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
bezpecnost prace
Zdroj: Shutterstock

Cesta úspěšného podnikatele je velmi složitou oblastí, která s sebou přináší pestrou spoustu zajímavých šancí, stejně jako mnoho podstatných rizik. Jestli chcete uspět a vybudovat dlouhodobě stabilní a ziskovou společnost, nesmíte podcenit ani ten nejmenší detail. To platí jak pro finanční tok, zaměstnance, zavádění nových technologií, marketing a investice, tak samozřejmě i pro často přehlíženou bezpečnost. Jak si dopřát stoprocentní klid? 

Nehody se stávají 

Nechceme nikoho strašit, ale faktem zůstává, že čas od času se zkrátka mohou udát nemilé situace, jejichž řešení dokáže ohrozit vaší firmu. Přesně z toho důvodu je naprostou nutností vypracovat neprůstřelný plán BOZP a toho se vždy držet. Pro ty méně znalé, zkratka BOZP znamená „bezpečnost a ochrana zdraví při práci“. Daná oblast v sobě kombinuje velkou spoustu činností i kroků, jejichž spolupráce podstatně sníží počet nehod a ochrání vás v očích zákona. 

Jedná se o úplnou vědu, která patří do rukou zkušeným a ověřeným pomocníkům, přičemž povinnosti koordinátora BOZP vydají na samotnou knihu. V naší zemi patří mezi nejvyhledávanější společnosti především známý PREVENT, jehož služeb využívají klienti již po více než 28 let. Pokud se rozhodnete vsadit na služby těchto expertů, dočkáte se komplexních služeb od A až po Z. 

Na co vše se těšit? 

Dočkáte se úvodního i pravidelného BOZP školení zaměstnanců, pracovnělékařských služeb, vedení agendy, dokumentace, kontrol dodržování předpisů na pracovištích, pokročilých online školících systémů (na jejichž základě získají zaměstnanci nejrůznější certifikáty a oprávnění) či horké linky v případě závažných potíží. Jak vidíte, jedná se vážně o komplexní péči se vším všudy.

Daná společnost je vhodným koordinátorem BOZP na staveništi, ve výrobní firmě, kancelářích i všech dalších prostorech. Ať už vás tedy trápí BOZP na staveništi, nebo v úplně jiných podmínkách, jste na správné cestě. Hlavně příliš neváhejte, jelikož se přece jen jedná o vaši zákonnou i morální povinnost. 

Úvodní konzultace zdarma 

Ještě před zahájením spolupráce se zajisté budete chtít dozvědět všechny potřebné informace, na jejichž základě se budete moci sami rozhodnout podle svého nejlepšího svědomí. K tomu vám poslouží internetové stránky pod výše vloženými odkazy a absolvování úvodní nezávazné konzultace. 

Během ní se dozvíte nejen, proč je důležité dodržovat předpisy BOZP, ale zároveň se budete moci zeptat na jakékoliv otázky a nechat si je zodpovědět od těchto profesionálů. Chcete-li si však zajistit bezpečí a ušetřit spoustu práce s neoblíbenými procesy, jste na správné adrese. Přesvědčte se sami, protože to vydá za tisíce slov.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články