Vítejte v ráji dámských tenisek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
Tenisky
Zdroj: Shutterstock

Jistě každá z vás, dámy, by se ráda cítila jako v ráji. A velkou měrou k tomu přispívá i to, jak se cítíte ve svém outfitu. Zda svršky i boty nikde netáhnou, nedřou a zda k sobě všechny části outfitu ladí. Pokud se ve svých šatech a obuvi cítíte dobře, přispívá to velkým dílem k tomu, abyste si v průběhu nebo na konci dne spokojeně vydechla a řekla si: „Cítím se jako v ráji!”

Obuv, která vám ke kýženému pocitu blaženosti a spokojenosti jistě dopomůže, jsou tenisky. Dámské tenisky vám poskytnou nejen neuvěřitelný komfort a pohodlí, ale díky různorodému a originálnímu zpracování s nimi určitě zabodujete i na poli módním. Jaké tenisky tedy v avizovaném ráji najdeme?

Tenisky stokrát jinak

Tenisky jsou nestárnoucí klasikou nejen dámského botníku. Díky barevným a moderním stylizacím si tenisky můžete dovolit ať už ke sportovním kalhotám či kraťasům, tak také k riflím či šatům a sukním. Můžete mít jak nízké, tak i kotníkové tenisky, záleží jen na vašich preferencích. Oblíbené jsou i tenisky na klínku, které outfitu dodají šmrnc a opticky protáhnou vaše nohy. Tenisky na klínku unosíte k šatům i džínám. Pokud chcete teniskami oživit jednodušší outfit, můžete zvolit takové, které mají výraznější zdobení. Může jít třeba o barevné detaily, zipy, děrování či výrazné tkaničky.

Tenisky

Zdroj: Shutterstock

Barevná spektra módního ráje

Začneme barvami, které jsou základem módního ráje. Co taková bílá barva? Je to barva nevinnosti a čistoty. A proto jsou bílé tenisky tak oblíbené. Tuto univerzální obuv hravě zkombinujete s kalhotami, maxi šaty i sukněmi pastelových či výraznějších barev. Ty odvážnější z vás mohou bílé tenisky doprovodit dokonce i k oltáři. Dalším nezbytným párem v dámské garderobě jsou bezesporu černé tenisky. Tyto tenisky se dají velmi jednoduše kombinovat, například s černými skinny džínami neuděláte krok vedle. Milovnice růžové se nemusí bát obout růžové tenisky, které si skvěle rozumí s béžovou a šedou barvou svršků. Pokud máte slabost pro metalické barvy, zlaté nebo stříbrné tenisky s jistotou rozzáří celý váš look.

Vaši cestu do pomyslného módního ráje vám se svou širokou nabídkou dámských tenisek jistě usnadní rieker-eshop.cz. Naleznete zde nejen kvalitní dámské tenisky, ale také sandály do letních dnů či kotníkové boty do dnů naopak chladnějších, stačí si jen vybrat ty pravé!Související články