Vlastnosti a specifikace smartphonu Honor 9A

od Anna-Marie Rabová
2 minuty čtení
Komerční sdělení
honor A
Zdroj: Honor 9A

Honor vydal smartphone Honor 9A v roce 2020. Výrobce nabízí smartphone Honor 9A s 6,3palcovým displejem, čipsetem Mediatek Helio P22 MT6762, 3GB RAM a 64GB interním úložištěm. Honor 9A je po vybalení dodáván s OS Android v10.0, lithium-iontovou 5000 mAh a nevyjímatelnou baterií. 6,3″ mobilní telefon je dodáván s IPS displejem (720 x 1600 px). IPS displej nabízí vylepšené funkce, jako je optimální pozorovací úhel, přesnost barev, neměnná reprodukovatelnost barev a lepší spotřeba energie.

Tělo:

Honor 9A váží asi 6,53 oz s baterií a je průměrem ve srovnání s většinou smartphonů stejné velikosti. Honor má průměrnou velikost mobilního telefonu (6,26 x 2,92 x 0,36 palce).

Zobrazit:

Velikost obrazovky Honor 9A se měří úhlopříčně od rohu k rohu. Honor 9A 6,3palcový IPS displej s rozlišením 720 x 1600 px je multidotykový.

Systém:

Honor 9A je dodáván s OS Android v10.0, ale můžete upgradovat na další OS.

Fotoaparát:

Fotoaparát Honor 9A je vybaven automatickým ostřením. Automatické ostření (neboli AF) Optický systém používá senzory, řídicí systémy a motory k zaostření na body nebo oblasti, které vyberete automaticky nebo ručně. Jen málo fotoaparátů se systémem Android nemá automatické ostření.

Paměť:

Vnitřní paměť (3GB) Honoru 9A nelze rozšířit. Vnitřní úložiště (64 GB) lze přesto rozšířit pomocí příslušné MicroSD karty.

Konektivita:

Honor 9A podporuje sítě 2G, 3G a 4G/LTE. Tento telefon má vestavěnou GPS. GPS je funkční systém, který využívá satelitní signály k lokalizaci zemského povrchu bez ohledu na povětrnostní podmínky. Většina smartphonů má jednotku GPS. Honor 9A přichází s technologií Near Field Communication (NFC). NFC (Near Field Communication) je technologie bezdrátového připojení s krátkým dosahem, která usnadňuje obchodování, výměnu digitálního obsahu a připojení elektronických zařízení dotykem, což usnadňuje život spotřebitelům po celém světě. Telefon Honor 9A neobsahuje FM rádio.

Baterie:

Lithium-iontová 5000mAh nevyjímatelná baterie poskytuje dobrou zálohu baterie pro smartphony. Lithium-iontová baterie nenáročná na údržbu, která nabízí vysokou energii, je lehká a nevyžaduje pravidelné úplné vybíjení. Baterii Honor 9A nelze vyjmout bez zrušení platnosti záruky.

Honor 9A je dodáván se snímačem otisků prstů pro identifikaci uživatele, podporuje indické 4G (pásmo 40), zahrnuje téměř všechna připojení, jako je Wi-Fi, Bluetooth, GPS, USB, 3G, 4G a NFC, je dodáván s velkým množstvím paměti RAM a Velká paměť, má rychlé nabíjení baterie, 40 % za 30 minut, a zahrnuje vynikající kapacitu baterie.

Charakteristika:

Dnes má smartphone množství senzorů, které usnadňují lepší uživatelský zážitek. Akcelerometr je senzor, který měří pohyb a orientaci mobilního telefonu. Telefony Honor 9A jsou vybaveny čtečkou otisků prstů. Snímač identifikuje a ověřuje otisk prstu osoby, aby povolil nebo zakázal přístup ke smartphonu. Tento telefon je vybaven senzorem přiblížení. Senzor přiblížení detekuje, jak blízko je telefon k externímu předmětu, jako je ucho. Funkce dual SIM telefonu Honor 9A je ideální pro společnosti, které chtějí svým zaměstnancům poskytnout mobilní zařízení, které může jednotlivcům a firmám poskytovat samostatná čísla a faktury.

Hledáte zcela nový smartphone se ctí? Pak můžete nyní vyzkoušet fantastický a úžasný telefon Honor 9A. Jeho nejlepší vlastnosti a specifikace vás ohromí. Tak na co čekáte, jděte a kupte si jeden pro sebe.

KOMERČNÍ SDĚLENÍSouvisející články