Berenika Kohoutová ukázala fotku z tajné svatby. Ve svůj velký den vypadala jako lesní víla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
berenika kohoutova
Zdroj: Profimedia, Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Berenika Kohoutová je dcera slavné české spisovatelky Ireny Obermannové, skvělá zpěvačka, herečka a především také osobnost z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho je ale také maminkou a nově nyní i manželkou. Svatba proběhla v utajení během minulého víkendu.

Kohoutová se rozhodla, že tuhle část svého života si chce střežit. Podle jejích slov není třeba, aby fanoušci věděli o každém datu, které je pro ni důležité, stačí, když si to bude pamatovat ona sama. Tímto výrokem sice mnohé zaskočila, i tak ji ale štěstí přejí.

Zatímco pro Kohoutovou je svatba aktem intimním, mnozí lidé by se rádi pokochali fotografiemi z tak významného dne. A nakonec to štěstí měli právě díky mamince herečky a zpěvačky, která na sociálních sítích svou dceru práskla.

Nemusel to hned každý vědět

„Nechtěla jsem to ani oficiálně zveřejňovat a přijde mi, že není nutné psát o nějakém datu, kdy přesně jsem měla svatbu,“ svěřila se Berenika Kohoutová pro Blesk.cz. Jednou už Berenika navíc vdaná byla a je možné, že po rozvodu už nechtěla znovu zažívat haló kolem nového vztahu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Berenika Kohoutová (@berenika_off)

Jejím mužem se stal tentokrát o čtyři roky starší Kryštof Kubín, který je zároveň otcem její dcery Loly. Té je dnes rok a půl a maminka Berenika se o ni vzorně stará, aby na ni mohla být časem hrdá. Že se chystá ke svatbě, sice pár už v minulosti naznačil, nic ale nechtěl potvrdit.

Ačkoli se tak od července mluvilo o tom, že se něco chystá, nakonec svatba proběhla tajně jen v okruhu několik rodinných známých, a až fotografie později ukázaly, jaká atmosféra na obřadu vládla. A Kohoutová je opravdu ráda, že se jí podařilo celou akci tak utajit.

Mám ji z krku

Obermannová má svou dceru ráda. I tak si do ní ale na Instagramu rýpla a napsala, že se jí konečně zbavila. „Tak ji mám z krku,“ napsala spisovatelka ke snímku, na kterém se Berenika podepisuje do svatebního protokolu. Tento příspěvek odstartoval šílenství, protože mnozí fanoušci netušili, že se Kohoutová vdávala.

„Bylo to boží. Lolečka to celé pojala jako svoji svatbu a měla pravdu. Šťastný život, mí milovaní,“ dodala, aby si u své dcery vyžehlila to, že ji tak napráskala. Je pravda, že podle fotografií si dcera Lola svatbu rodičů užila. Někteří fanoušci jsou trochu dotčení z toho, jakým způsobem se o svatbě dozvěděli.

Většina jich ale chápe, že pro každého je tohle věc osobní a intimní a zachovali by se nejspíše v Bereničině případě úplně stejně. Ve výsledku tak přejí novému páru do života jen to nejlepší. A s touto gratulací se přidává i naše redakce.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články