Lukáš Pavlásek si vyzkoušel netradiční povolání, které je snem mnoha malých kluků

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lukas pavlasek
Zdroj: Profimedia

Lukáš Pavlásek je nejen známý komik, ale také se často angažuje jako herec. Tentokrát své fanoušky překvapil v kostýmu popeláře, který zveřejnil na svém Instagramu.

Přijal totiž nabídku na natáčení naučného pořadu pro děti, který bude pojednávat o finanční gramotnosti, jež je důležitá už v nízkém věku. Pořad bude mít několik dílů a v jednom z nich se Pavlásek objeví právě v kostýmu popeláře.

Pořad bude uveden na podzim

Děti se mohou na Lukáše těšit na podzim, tento pořad bude vysílat Česká televize, konkrétně její dětský kanál Déčko. Můžete se na něj podívat také na ČT edu. Pavlásek ale vystupuje hlavně jako komik v pořadu Na stojáka, ve kterém baví diváky společně s ostatními kolegy.

Jedná se o stand-up provedení, kdy se na pódiu střídají a povídají různé příběhy, které mají vtipnou pointu. Pavlásek nedávno pro idnes.cz prozradil, že byl dokonce chvíli ženatý se svou kolegyní Ivou Pazderkovou.

Uvedl, že to byla svatba z legrace, ale nikomu to dlouho neprozradili, protože se za to styděli. Bylo to v době, když začínal pořad Na stojáka, Lukáš řekl, že to bylo takové „rozjásané období“. „Nikoho jsme nepozvali, ani rodiče, ti byli pak strašně naštvaní. A pak, jen co to šlo, zase jsme se rozvedli. To byla taková svatba na zkoušku.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Pavlásek (@lukaspavlasek)

Pavlásek je zasnoubený, ale na svatbu nepospíchá

Komik chodí několik let s přítelkyní Denisou, kterou před více než rokem požádal o ruku. Na svatbu se ale pořád čeká, protože Lukáš nikam nespěchá, ale také za to může trochu covidová situace. „Svatbu oddálila korona. Ta všechno zastavila, teď se to musí postupně rozjet, aby se ta svatba začala zase plánovat,“ prozradil.

Lukáš je známý svým postojem ke svému zdraví, je to vyhlášený hypochondr a místo příprav na svatbu se věnuje hlavně návštěvám ordinací lékařů. „Já chodím k doktorům preventivně. Se vším. Jdu dopředu, abych to nedostal,“ řekl Pavlásek.

„Mám knížku, domácího lékaře, tam si najdeš příznak a podle toho, co ti je. Ale jak se loni objevil covid, to v té knížce ještě nebylo, byl jsem bezradný,“ netají se svou „nemocí“ herec. Pravděpodobně si tak bude muset pořídit novější vydání této knihy, aby byl připravený na všechno.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články