Manžel Simony Krainové ukázal fanouškům Maxipsa Fíka. Tenhle obr se k takovému drsnému chlapíkovi dokonale hodí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karel vagner
Zdroj: Profimedia

Karel Vágner je sice povoláním obchodník, ale díky manželství se Simonou Krainovou se v médiích ukazuje poměrně často. Kromě tohoto pohledného muže má doma modelka také jednoho chlupatého psího kamaráda, který rozhodně ji i celou rodinu ochrání. Mrkněte, jak vypadá.

Sám Vágner o něm prohlásil, že je to tak trochu maxipes Fík. Bernardýn je určitě skvělým společníkem a pomáhá Krainové s odpočinkem, který si po své práci rozhodně zaslouží. Vždyť poslední dobou je doslova v jednom kole. Jako česká topmodelka a příležitostná herečka se zkrátka nezastaví.

Proto je pak jistě ráda, když doma může být v obklopení pořádných chlapů, ke kterým se rozhodně Karel Vágner i čtyřnohý chlupáč řadí. Takové dva bodyguardy by mohl umělkyni závidět kdekdo. Uznejte sami, nebrali byste také takového mazlíčka?

Na fotku se skoro nevejde

Fotografie, kterou Karel Vágner přidal, je svým způsobem komická. Snažil se totiž vyfotit sebe i obřího bernardýna na jednu fotku. To se mu sice nakonec povedlo, nicméně ze psa se na fotku vešla jenom hlava a Vágnera skoro není vidět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený K a r e l V a g n e r | S! (@karelvagner)

Spokojený psí výraz značí, že je s páníčkem šťastný, i když unavené oči a vyplazený jazyk také dokazují, že chlupáč se v letních dnech asi rád zchladí někde u vody. Musí mu být tedy pořádné vedro, chudákovi. S drsným chlapíkem s plnovousem a slunečními brýlemi ale tvoří dokonalé duo.

K Vágnerovi by se zkrátka nějaký malý pes nehodil. Ale tenhle maxipes Fík jednoduše dokazuje, že v rodině platí heslo: Jaký pán, takový pes. Krainová má zkrátka na pořádné chlapy štěstí. A oni zase mají štěstí na ni.

To je čivava?

Příspěvek se samozřejmě neobešel bez vtipných komentářů. Zatímco celá řada fanoušků psa obdivuje a píše, že by si domů přála také takého bernardýna, několik se jich snaží o humor a ptá se, zda není ta čivava vyfocená z trochu zvláštní perspektivy.

„Konečně pořádný pes!“ píše se v jednom z příspěvků. Druhý fanoušek dodává, že je chlupáč doslova boží a rozhodně je fotka tak trochu prevencí před zloději, protože je jasné, že tenhle obr by své páníčky před nezvanou návštěvou bránil. A to i když vypadá mírumilovně.

Bernardýn by totiž pravděpodobně i v rámci hry a mazlení neznámého zalehl a čekal by, co na to jeho majitel poví. Podle všeho je právě tenhle pes poměrně hodný a přátelský, ale pokud to s ním lidé neumí, může to být nepříjemná komplikace.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články