Nicol Lenertová po letech zásadně změnila vzhled. S touhle image by znovu okouzlila i Jágra

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lenertova
Zdroj: Jiří Janoušek / CNC / Profimedia

Nicol Lenertová je bývalá hvězda televize Nova, která se proslavila na televizních obrazovkách především po boku moderátora Karla Voříška, se kterým pravidelně večer předávala divákům aktuální zprávy. Po letech sice dnes šestačtyřicetiletá moderátorka změnila výrazně vzhled, ale své kouzlo neztratila.

V roce 1994 se Lenertová dostala do finále soutěže Miss České republiky. Jako modelka se ale příliš dlouho neuplatnila a od roku 1999 do roku 2002 moderovala Televizní noviny právě s Karlem Voříškem. Později mu dokonce pomáhala se křtem jeho knihy a společně si zavzpomínali na staré časy.

Lenertová se řídí heslem, že změna je život. Prošla si už mnoha profesemi a také poměrně zásadní změnou vzhledu. Z krátkovlasé zrzky se dnes stala dlouhovlasá blondýnka, která se i po letech usmívá do objektivů fotoaparátů. A i po dlouhé době jí to sluší a mnohým fanouškům se z ní podlamují kolena.

Kráska po boku sportovců

Nicol Lenertová se nikdy netajila svou slabostí pro sportovce. Kdysi dávno okouzlila jednoho z těch nejslavnějších. Nějaký čas totiž strávila po boku Jaromíra Jágra. Jednoho z největších hokejistů, který se proslavil u nás i ve světě, okouzlila svým krátkým sestřihem.

V roce 2005 se ukázalo, že Lenertová chodí s dalším člověkem, který dělá do sportu. Konkrétně šlo o Jaroslava Kaláta. S ním bývalá moderátorka dodnes žije a společně mají dva syny Jaroslava a Dominika. Nicol má sice kariérně napilno, zdá se ale, že pro svou rodinu by udělala opravdu cokoli.

lenertova

Zdroj: Profimedia

V minulosti si Lenertová vyzkoušela už celou řadu zaměstnání – od zpěvačky po mluvčí OZP. Zda u této profese nakonec zůstane, jisté není, koneckonců je vidět, že změny nedělají bývalé moderátorce žádný problém. Obvykle se navíc jedná o změny k lepšímu.

Krásnější a krásnější

Na televizní obrazovky se sice podle všeho Nicol Lenertová vrátit nehodlá, nemá ale problém zapózovat na nějakou tu fotografii pro média. Její dlouhé blond vlasy a milý úsměv na tváři jí sluší a čiší z ní nejen krása, ale také pokora a dobrá životní energie.

Ve společnosti se navíc nedávno objevila v květinových šatech, které její postavě dokonale padly a společně s koženou bundou, které přes ně přehodila, vytvořily kontrast drsné, ale zároveň jemné ženy. Podle médií se Lenertová ve společnosti bavila a s dalšími přítomnými komunikovala, jak to jen šlo.

S čím překvapí Lenertová příště? Jakou profesi bude vykonávat za pár let a jakým směrem se bude ubírat její vzhled? To dnes není jasné, možná zůstane taková, jaká je, většina fanoušků ale pravděpodobně počítá s tím, že tahle kráska je jedno velké překvapení a nikdy nevíte, co od ní vlastně můžete čekat.

Zdroj: Blesk, TV Nova. expres.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články