Porotkyně z Talentu Diana Mórová si vyšla v legínách, bez make-upu a blond hřívy. V životě byste ji nepoznali

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
diana morova
Zdroj: Profimedia

Porotkyně soutěže Česko Slovensko má talent Diana Mórová je velmi krásná žena. Nedávno se ukázala na premiéře jednoho slovenského filmu, na který ale dorazila k nepoznání.

Diana si vyrazila v outfitu, ve kterém ji v televizi jen sotva uvidíme. Také přišla do kina nenalíčená, ale ani to jí neubralo na kráse, kterou předvádí v talentové soutěži. V davu by se vám ale ztratila a nepoznali byste ji, o což jí možná i šlo.

Známou se stala díky soutěži i kvůli drbům

Diana je sice slovenská herečka, ale i české diváky si získala. Čeští diváci ji asi poprvé zaregistrovali právě v porotě Talentu, v níž se kromě jiných objevovala také po boku Jakuba Prachaře. Ve spojitosti s ním se objevily také drby, že jsou ti dva pár, což nikdy ani jeden z nich nepotvrdil.

Bohužel se tyto informace objevily ve chvíli, kdy se Prachař rozcházel se svou ženou Agátou Hanychovou a Mórová měla být právě tím důvodem, proč se slavný páreček rozvedl. Spekulace, které tenkrát rozvířila všechna média, Dianu překvapily.

„Přiznám se, není mi příjemné, že mě někdo zatahuje do svých vztahových problémů. A věřte mi, je mi líto, že nemám vedle sebe chlapa, který by se mě zastal. Kdybych měla partnera, nikdo by si toto ke mně nedovolil,“ řekla v rozhovoru pro extra.cz.

Zároveň ale dodala, že ji potěšilo, že si ostatní myslí, že si může dovolit o tolik let mladšího partnera. „V podstatě by mi mělo lichotit, že v mém věku mohu konkurovat o tolik mladším,“ uvedla herečka a porotkyně. Jakub Prachař se tehdy nějakou dobu objevoval také po boku modelky Denisy Dvořákové.

diana morova

Zdroj: Profimedia

Diana se nestydí předvádět před diváky

Vztah ale nebyl to pravé ořechové, Jakub byl delší dobu sám, a nakonec zakotvil u mnohem mladší herečky a kolegyně ze seriálu Dvojka na zabití Sary Sandevy. Nějakou dobu svůj vztah tajili, nakonec se ale rozhodli jít s pravdou ven. A dnes se znají i jejich rodiny.

Diana Mórová kromě toho, že pravidelně usedá za stůl porotců a hodnotí výkony soutěžících, kteří přišli svůj talent ukázat, se nebojí také postavit na pódium a předvést něco ze svého umění. Navíc o sobě ví, že si může i po padesátce dovolit hluboké výstřihy.

Pokud se soutěžící dostane až před porotu, možná bude v rozpacích, kam by měl koukat. Diana se totiž umí odvázat a ukázala to i v letošní sérii Talentu. Předvedla velmi sexy tanec, při kterém jí poprsí hodně nadskakovalo! Je zvláštní, že tato krásná dáma nemá vedle sebe partnera.

Zdroj: Profimedia

Autor: Raina TomanováSouvisející články