Takhle jste Jiřího Langmajera ještě neviděli: Roztočil to v ženském prádle

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Jiří Langmajer je na instagramu aktivní necelý rok. I během tak krátké doby si ale našel na 110 tisíc fanoušků, které těší fotografiemi nebo videi ze svého soukromí.

Naposledy zveřejnil jednu scénu z nového natáčení. Na snímku má jednu nohu v kbelíku, v jedné ruce třímá kabát. Na tom by nebylo asi nic nezvyklého, ale Jiří má na sobě pouze podprsenku a kalhoty a v uších mu visí ženské náušnice.

Do každé filmové role se umí vžít

Jeho postoj v kbelíku připomíná antickou sochu Diskobola, což nezapomněl také zmínit český herec v příspěvku. V posledních letech Langmajer hodně sportuje, podle svých slov do toho nutí i svou ženu Adélu.

Gondíková se raději udržuje zdravá potravinami, které patří mezi zdravější a uvítá pomalejší procházky se psem. Ráda se ale zúčastní také nějakého „šíleného“ výletu. Naposledy společně vyrazili do Pece pod Sněžkou na elektrokola.

Ani z toho výletu nebyli sledující ochuzeni o fotografie. Oba dva si do sebe na internetu také rádi rýpnou a Adéla Jiřímu vyčítá, že nepoužívá před zveřejněním fotek filtry. Nutno ale dodat, že je ani jeden nepotřebuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Langmajer natáčí Po čem muži touží 2

Langmajer se představí ve filmové novince Po čem muži touží 2. V ní si zahraje také po boku Martina Taclíka. Záběry z natáčení tak možná budou častějším tématem na jeho profilu.

Vzhledem k tomu, že se Jiří ukázal fanouškům téměř nahý a dostal se do formy, komentáře nechyběly ani na jeho postavu. Některým lidem ale jeho pohublost už přijde až moc. Jiří se netají tím, že začal posilovat a také se dal na jógu.

Nedávno totiž v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, že se bojí o to, aby byl ještě funkční jako muž, a začal se cviky z hormonální jógy.

K tomu Adéla prozradila, že bere denně několik přírodních léků a zaměřil se na čaje, které si doma pečlivě popisuje. Je tak vidět, že zdravější životní styl vzal vážně a vedle Adély se jeho život otočil o 180 stupňů.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články