Burešová o rozchodu s Forejtem. Tahle slova vás možná překvapí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia.cz

Hvězda oblíbeného seriálu Slunečná Eva Burešová (27) se ke svému soukromí moc nevyjadřuje. Jenže v posledních dnech se na ni valí čím dál více otázek ohledně jejího vztahu. Herečka se tedy konečně svěřila. Její reakci přinesl web Super.cz.

Čím dál častěji se herečka potýkala s otázkami, jak to ve skutečnosti mezi ní a talentovaným šéfkuchařem skutečně je. A aby zabránila případným nejasnostem či nepříjemným situacím, rozhodla se jít s pravdou ven.

Herečka tak prostřednictvím internetu poslala svým fanouškům dost jasný vzkaz: „Žádné opouštění, žádné loučení. Jsme spolu a jsme šťastní,“ poslala webu Super.cz reakci na dění kolem svého soukromí.

Fanoušci se ptali i na dalšího potomka

Někteří její fanoušci se na sociálních sítích ptali i na to, zda náhodou se známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34) nečekají dalšího člena rodiny. „Nečekáme miminko, nejsme manželé,“ řekla v rozhovoru Eva.

Některé fanoušky oblíbené herečky zarazilo také to, jak málo času ve skutečnosti má nejen na Přemka, ale možná i na svého syna Nathaniela. Mnozí se obávají, zda například nezanedbává rodinu kvůli častému natáčení seriálu Slunečná či kvůli jiným pracovním povinnostem.

Posléze vše uvedla na pravou míru slovy, že aktuálně na sebe podle některých nemají tolik času, kolik by asi měli mít. „Naprosto v pořádku zvládáme to, že se opět rozjela práce, a tak těch pár dnů od sebe každý v jiném městě musíme být,“ uvedla Eva ke svému vztahu s porotcem show MasterChef.

Podle jejích slov tedy v ničem není problém. To, že nemohou být spolu, neznamená ani pro jednoho konec světa. „Nejsme děti, jsme dospělí a nejsme jediný na světě, co mají práci dál od toho, abychom byli denně spolu.“

Rodina je pro ni nadevše

„V době internetů, telefonů se dá vše zvládnout. A nejjednodušeji tak, že milujete. Což my děláme,“ dodala Eva Burešová podle webu Super.cz. Na základě jejího vyjádření je tak očividné, že pár nemá žádné problémy.“

Se svým bývalým partnerem má Eva Burešová i syna Nathaniela. Že je opravdu šťastná a je na něj patřičně pyšná, dokázala především díky písničce Malý princ, v níž zpívá právě o něm. Což mnohé fanoušky utvrdilo v tom, že je i dokonalou mámou.

Autor: Ivan GlaserSouvisející články