Která celebrita přeskočí z Ordinace do nového seriálu televize Prima? Natáčí se novinka z vojenského prostředí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
robert jaskow
Zdroj: Profimedia

Televize Prima ukončila Modrý kód i seriál Sestřičky, které byly ze zdravotnického prostředí. Nyní se natáčí nový projekt, jenž bude z úplně jiné oblasti. Dokonce do něj prý obsadila jednu z hereckých hvězd z konkurenčního seriálu.

Prima uvedla, že natáčení probíhá ve vojenských výcvikových prostorech, a dokonce má k dispozici také profesionály, kteří jí dávají cenné rady. Vojenské téma se přitom v televizním seriálu neobjevilo od roku 1988, kdy se odvysílal projekt Chlapci a chlapi.

Televize Prima věří, že seriál přitáhne diváky díky tématu i hercům

Nejmenovaný zdroj přímo z televize Prima uvedl: „Jejich odborné poradenství a osobní účast provází většinu výrobního procesu seriálu, od vzniku scénáře, přes tvorbu a konzultaci vizuální stránky projektu, po samotné natáčení nejen v ateliéru, ale především během náročných exteriérových scén,“ potvrdil, že se natáčení zúčastňují profíci z Armády ČR.

Dotazy, které do televize ohledně nového seriálu přišly, nechtěla televize Prima vůbec komentovat. Nakonec ale přeci jen poslala několik slov, aby divákům umožnila nakouknout pod pokličku.

Manažerka Zuzana Brzáková k tématu řekla: „Můžu potvrdit, že v současné chvíli probíhá natáčení nového seriálu do hlavního vysílacího času podzimní sezóny televize Prima.“

V současnosti nelze o pořadu říct více informací, protože natáčení probíhá v přísném režimu, ale diváci budou na nový projekt včas upozorněni, aby ho sami mohli zhodnotit.

Dokonce se proslýchá, že se do nového seriálu podívá také jedna z hlavních hvězd Ordinace v růžové zahradě 2, jejíž natáčení sice mělo skončit, ale diváci si vyprosili pokračování.

Která hlavní postava Ordinace přejde ke konkurenci?

Vzhledem k tomu, že je natáčení přísně tajné a neví se, kdy bude seriál uvedený na televizní obrazovky, není zatím ani jasné, který herec nebo herečka dostal/a nabídku na projekt z vojenského prostředí. Mezi hlavními adepty jsou Petr Rychlý, Dana Morávková nebo Pavel Řezníček.

O Rychlého televize Prima usilovala už několikrát, ale pokaždé odmítl s tím, že natáčí právě Ordinaci. Poté, co televize Nova uvedla, že seriál bude končit, Rychlý mohl přemýšlet o nových projektech. Nakonec mu Nova nabídla účinkování v pokračování seriálu, ale pouze pro Voyo.cz.

Pro televizi Prima navíc pracují i jeho dva synové, Ondřej a Matěj. Stíhal by docházet i na natáčení, protože Rychlý by měl scény k Ordinaci točit až v listopadu.

Další adeptkou je Dana Morávková, která proslula hlavně seriály na Primě. Účinkovala v Rodinných poutech nebo seriálu Temný kraj. Televize Prima ji oslovila v době, kdy se nepočítalo s tím, že by Ordinace pokračovala.

Pavel Řezníček dostal v Ordinaci v posledních dílech větší prostor a jeho dějová linka diváky velmi bavila. Nova s ním má i další plány, proto se nepočítá s tím, že by ho Prima přetáhla na svou stranu. Pokud by se tak stalo, byl by to určitě velký zlom.

V seriálu z nemocničního prostředí účinkuje také Robert Jašków, který se spíše hodí právě pro vojenskou tématiku. Jemu se ale nabídky na podobné projekty vyhýbají.

Účinkoval například v Expozituře, kde si získal velkou oblibu i přesto, že se jednalo o zápornou postavu. Je tedy možné, že se v připravovaném seriálu televize Prima objeví.

Zdroj: TV Prima

Autor: Raina TomanováSouvisející články