Dara Rolins se nechtěně postarala o světový skandál. Co necudného jí provedli?

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins není na titulních stranách bulvárních plátků žádným nováčkem. Když se neřeší její plastika nosu, tak je to její dekolt nebo jiná část těla. Tato celebrita si ale na to za ta léta na české a slovenské scéně zvykla, takže ji to nevyvádí z míry. Kolikrát tomu jde i naproti. Co ale říká na to, že fotky z jejího videa jsou známé po celém světě? A nesdílejí je zrovna hudební stránky, jak informuje web sarm.pluska.cz.

Médii proletěla zpráva, že někdo zneužil Daru Rolins k propagaci pornografického materiálu. A to ještě ke kategorii starších žen… Mezinárodní skandál tak byl na světě, jak informuje web sarm.pluska.cz.

A co na to interpretka hitů Party DJ, Všetko alebo nič nebo Chcem znamenie a maminka třináctileté Laury?

„Zajímavé. Ale upřímně? Je mi to dost jedno. Mám úplně jiné starosti a radosti,“ reagovala na kauzu zpěvačka.

Je poměrně zvláštní, že ji vůbec „netankuje“, že ji server pro dospělé použil jako návnadu ke sledování lechtivých videí se staršími ročníky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Konkrétně k tomu použil záběry z videoklipu k singlu Pena. V něm zpěvačka vystupuje v jednodílných plavkách nebo nahá v posteli zakrytá pouze peřinou. Do toho laškuje s granátovým jablkem.

Je pravda, že k hříšným myšlenkám to určitě láká nejednoho muže. Takhle ale oslovila miliony uživatelů daného webu, kteří se na její hudební materiál určitě neproklikli.

Dara Rolins si poslední dny užívala u italského jezera Lago di Garda. Jak zmínila na svém instagramu, vždy tam najde něco nového, neobjeveného.

„Udělat si výlet na Gardu je vždy dobrý nápad. Tzv. na jistotu. V rámci jeho 70km rozlohy tu vždy objevím něco nového, neobjeveného, z kategorie ACH. No a za chvíli už hurá domů,“ napsala k fotografii, na níž pózuje u jezera.

Zdroj: Instagram, sarm.pluska.sk

Autor: Marek SlaninaSouvisející články