Dominik Feri se toho nebojí. Překvapí vás, s kým ho načapali v Paříži

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominik feri
Zdroj: Anna Vavríková / MAFRA / Profimedia

Exposlanec Dominik Feri, který byl obviněný ze sexuálního násilí na ženách, byl viděn v Paříži s jistou blondýnkou. Populární politik, jehož soukromý život se probíral ve všech médiích, tam randil s ženou, jejíž totožnost byla nedávno odhalena. Píše o tom deník Blesk.

I když byl tento exposlanec obviněn několika ženami ze sexuálního obtěžování, Nikola Zwrtková, se kterou ho lidé viděli, se nestyděla a užívala si společně s ním život v Paříži. Podle jejího instagramu si výlet vychutnali na maximum.

Proti Ferimu vypovídalo několik údajně napadených žen

Svědectví několika žen, které poskytly potřebné informace o sexuálním obtěžování a násilí, Dominiku Ferimu v politické branži velmi uškodila. Jeho rozjetá kariéra skončila během několika dní. Feri vysvětlení a obhajoby napsal na své sociální sítě.

Shodil své proslulé afro, díky kterému ho nešlo přehlédnout, neobjevil se již v žádné z funkcí a vůbec ho v médiích nebylo vidět. V Paříži si užíval minulý víkend, jak zjistil deník Blesk. Z jeho společnosti spadla spoustě lidem brada, protože jí byla bývalá novinářka Nikola Zwrtková.

Seznam Zprávy, ve kterých Zwrtková pracovala, přitom právě o případu Feri a jeho údajných sexuálních atacích informovaly. Nakonec se rozhodly ale neověřené informace nepublikovat. „Informace se nepodařilo ověřit, což je u takového případu klíčové,“ řekl šéfredaktor Jiří Kubík na otázku, jak je to možné.

Zwrtková už měla vztah s Ferim, když v redakci působila

„Pokud vím, Nikola na této kauze nikdy nepracovala,“ doplnil Kubík poté, co se Blesk snažil získat informace o jejich vztahu. Ten údajně začal ještě v době, kdy novinářka působila v redakci. Redakci a celkově žurnalistiku opustila během loňského roku. Stala se osobní PR asistentkou Markéty Pekarové Adamové, která byla Feriho šéfkou. Jaká náhoda…

Zwrtková zveřejnila na instagramu některé fotky, které sdílela přímo z Paříže. „V týhle sestavě je Paříž všechno, jen ne romantický místo. Ale muzea a jazz zatím dobrý, najdete jako popisek k příběhu na její sociální síti. Vypadá to, že ve městě zamilovaných nebyli sami, ale s partou.

Všímavá čtenářka ale do redakce Blesku poslala usvědčující fotografie, na kterých je vidět, jak se Zwrtková s Ferim procházejí Paříží ruku v ruce. Redakci však následně sdělila, že se za ruce nedrží, jenom to tak vypadá.

Feri má teď mnoho volného času, kromě politiky se totiž angažuje také jako influencer. Po kauze se sexuálním násilím bylo ale vhodné se ze sociálního světa stáhnout.

Feri se stal sledovaným hlavně v období pandemie koronaviru, na svém instagramu často sdílel aktuality o nouzovém stavu a opatřeních. Letos chtěl kandidovat do Poslanecké sněmovny, ale po obvinění prohlásil, že se tak nestane. Vystoupil také ze strany TOP 09 a složil poslanecký mandát.

Zdroj: Blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články