Exmanželé Krausovi tutlali před světem tajemství. Kvůli čemu dělali takové drahoty?

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
kraus krausova
Zdroj: Jindřich Mynařík / CNC / Profimedia

Český moderátor Jan Kraus a výtvarnice a herečka Jana Krausová byli manželi až do roku 2006. Netajili se ale tím, že už od 90. let spolu nežijí a rozvod byl jen formalita. Ovšem na druhou stranu, co se týče vnoučat, nadělají s jejich odhalením poměrně velké cavyky. Nebo tedy spíše jejich děti.

Dlouhé roky Kraus netušil, že má nemanželského syna Marka Blažka. Právě ten je dvojnásobným tatínkem už několik let, a slavný český moderátor se tak pyšní titulem dědečka.

Dva vnuci ale nejsou jediní, které má. Spolu s exmanželkou Janou totiž mají ještě další tři vnoučata. Jenže jejich synové David a Adam si vždy tajemství schovávali až do poslední chvíle, a informace se tak na svět dostala vždy až po narození potomka.

Roli otce odtajnil až po porodu

David Kraus se proslavil jako zpěvák, který vystupuje společně se svým otcem v jeho Show Jana Krause. Nejen proto se o něj přirozeně také zajímají média, před kterými ale dlouho tajil, že se stane tatínkem.

Roli otce odtajnil až poté, co se mu narodila dcerka Ester. A jeho bratr Adam se v tomto ohledu rozhodl jít v jeho stopách. Dnes má šestiletého syna Olivera, kterého tajil do poslední chvíle před příchodem na svět.

A nedávno se ukázalo, že je Adam dokonce dvojnásobným tatínkem. Podle informací časopisu Sedmička se dočkal synka Juliána. Oficiálně o něm zatím sice nepromluvil, dědeček s babičkou se už ale podle všeho radují.

Trojnásobná babička

Jan Kraus má vnoučat celkem pět, zatímco jeho exmanželka Jana se s příchodem Juliána na svět stala trojnásobnou babičkou. A podle všeho je z nového přírůstku nadšená. Miluje prý totiž hlídání a svému synovi kdykoli ráda pomůže.

„Nevím, jestli jsem rozmazlovací babička, ale hlídací, když to jde, jistě. Ale zatím jsou děti malinké,“ svěřila se herečka podle v rozhovoru pro Aha! Oliver je podle jejích slov hodný chlapec a ona se už nemůže dočkat, až povyroste i Julián.

Podle všeho tráví trojnásobná babička čas nejraději na chalupě, kde děti mohou na vzduch. Až budou starší, jistě jich bude všude plno a rády si budou hrát venku. Už dnes ale dělají oběma prarodičům velikou radost.

Zdroj: Aha!, Sedmička

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články