Exmanželka Karla Šípa je k nepoznání. Mohou za to zdravotní problémy?

od Nikola Jaroschová
1 minuta čtení
Marcela Holanova
Zdroj: Profimedia

Marcele Holanové je 70 let. Exmanželka Karla Šípa se už nějaký čas neobjevila na veřejnosti, nedávno se ale měla stát zlatým hřebem soustředění Muže roku. Místo toho ale vyděsila své fanoušky tím, jak se sotva držela na nohou.

Česká zpěvačka byla dříve hvězdou. Před dvěma lety ale prodělala operaci kyčelního kloubu a její zdravotní problémy jí nějaký čas nedovolily se dostat na pódium. Letos se rozhodla pro jedno náročnější vystoupení.

Bohužel to ale spíš vypadalo, že se každým okamžikem zhroutí. Její zdravotní stav není ani v současné chvíli dobrý, ačkoli se při rozhovoru snažila jednoslovnými odpověďmi potvrdit opak.

Na zvukové zkoušky nedorazila

Marcela Holanová na místo vystoupení do Chateau Šanov dorazila pozdě. Nestihla tím pádem zvukovou zkoušku. Problémy nastaly už u vstupu, protože zpěvačka byla příliš zahleněná na to, aby mohla být podrobena testu na covid z nosu či úst.

Nakonec se podařilo udělat jí testy ze slin, a ona tak mohla pokračovat na pódium. Jako jediná z účastníků se ale po cestě nepřevlékla. Ve volných kalhotách a tričku vystoupila před davem.

Ačkoli odzpívala všechny písničky i bez zvukovky skvěle, fanoušci měli pocit, že se každou chvíli skácí k zemi. Sotva stála na nohou a musela se neustále něčeho přidržovat.

Krátké a stručné

Holanovou před vystoupením vyzpovídali reportéři z Blesku. Bohužel se jim z ní ale nepodařilo dostat víc než pár jednoslovných odpovědí. Bylo vidět, že je zpěvačka unavená a ráda by už byla doma.

„Naposledy jste vystupovala už dávno, jste po takové době nervózní?“ zněla otázka, na kterou Holanová odpověděla jen jedním slovem: „Ne.“ Na otázku, zda se na to těší, odpověděla pro změnu jen: „Jo.“

Celkově pak situaci zhodnotila slovy: „Dneska mi není nejlíp. Je prostě blbý počasí, ale to bude dobrý.” Její fanoušci asi zkrátka musejí doufat, že se Holanová brzy dá zase do kupy.

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články