Fanynky Marka ze Slunečné mají smůlu, přítelkyně ho chce jenom pro sebe. Bude svatba?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Marek Lambora
Zdroj: Profimedia

Kdyby se z Marka Lambory stal ženatý muž, nejedna fanynka by zaplakala. A že má těch fanynek požehnaně. Přesně po tom jeho přítelkyně, modelka Andrea Bezděková, pravděpodobně prahne. Povede se jí dostat Marka ze seriálu Slunečná do chomoutu a zajistí si tak klid pro svou užárlenou dušičku?

Herec Marek Lambora a modelka Andrea Bezděková tvoří už nějakou dobu pár. Andrea se sama přiznala, že na svého přítele žárlí. A není se jí čemu divit. Marek je totiž jedním z nejatraktivnějších mužů českého showbyznysu a fanynky všech věkových kategorií po něm šílí.

Romeo a princ v jedné osobě

Marek Lambora je obsazován do takových rolí, jako je Romeo, princ Jan z pohádky Princezna zakletá v čase nebo sympatický Janek ze seriálu Slunečná. Už pouhý fakt, že hraje samé fešáky, pro které dívky hoří láskou, musí být pro jeho partnerku Andreu utrpení. Jeho zástup fanynek se jí ani trochu nelíbí.

Možná proto se Andrea na sociálních sítích a celkově na veřejnosti prezentuje tak, jako by chtěla Markovi naznačit, že by se měli vzít.

Andrea se chce vdávat

Extra.cz nedávno zveřejnil povšimnutí, že Andrea nedávno sdílela na instagramu fotografii svatebního župánku, ke kterému napsala: „Chtěla bych vám něco říct…“. Mělo to patrně vyvolat dojem, že se chystá jejich svatba. Možná si tento dojem chtěla i ona sama užít.

Po chvíli však přiznala, že se jedná o svatbu její kamarádky, ne o její. Pak ale chytla na této svatbě kytici a nadšeně ji sdílela na sociálních sítích. Jak moc se o tuto kytici prala, je otázkou. Doufáme však, že nikdo nepřišel k úrazu.

Miluje ho nejedna fanynka

Kromě těchto lehkých, ale jasných náznaků, kterých si má všimnout nejspíš především Marek Lambora, ho vychvaluje, kudy chodí, a o své lásce k němu pěje ódy.

„Jsem zamilovaná. Marek je takový můj rytíř. Je přesně takový, jakého ho znají fanynky ze seriálu Slunečná,“ svěřila se zamilovaná modelka televizi Prima.

Nikdo jí to nemůže mít za zlé. Vždyť mít doma takového krásného a dokonalého muže, je snem každé z nás. Takže Andrea si ho chce jen pojistit, aby všechny jeho fanynky hezky usadila.

Je ovšem otázkou, zda snubní prstýnek na jejím žárlení něco změní. Marek se totiž o jejich láskyplném vztahu na veřejnosti příliš nevyjadřuje. Ale to už tak u mužů většinou bývá.

Zdroj: Extra.cz

Autor: Julie BordášováSouvisející články