Moderátorka Primy se vdala. Její manžel je neskutečný fešák

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
lucie ptackova
Zdroj: Profimedia

Už takhle dělalo problém vyznat se ve dvou blondýnkách se stejným jménem, které moderují zpravodajství na Primě. Jedna z nich se rozhodla problém vyřešit. A to tím, že se vdala a rozhodla se užívat manželovo příjmení.

Krásná a usměvavá moderátorka primáckých zpravodajských relací Lucie Hrdličková do toho praštila. Manželem osmadvacetileté Lucie se stal Dominik Ptáček.

Všem se po jejich svatbě ulevilo

Z tohoto životního kroku má radost nejenom ona sama a její rodina, ale i její kolegové. Díky změně příjmení si ji už jen tak nikdo nesplete s její kolegyní, druhou Lucií Hrdličkovou.

Kvůli jejich podobě a úplně stejnému jménu nastal několikrát na Primě zmatek.

„Asi nejvtipnější situace nastala, když si Lucie vzala v kostymérně moje oblečení a odešla moderovat. Nikoho to v tu chvíli nenapadlo. Přišlo se na to až později,“ nechala se slyšet novopečená paní Ptáčková pro Aha.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Ptáčková (@lucieptack)

Konec zmatků

Problém se zaměňováním jejich identit neměli však jen kolegové, ale i diváci. A to především v době, kdy dámy moderovaly v rouškách, a měly tak půlku tváře zakrytou.

„Nejhorší to bylo, když jsme nosili roušky i na obraze. To mi tehdy psali diváci a pletli si mě s druhou Luckou,“ řekla druhá, o osm let starší Lucie Hrdličková, kterou změna příjmení kolegyně jistě taky potěšila.

Lucie na svatbu oblékla krásné bílé dlouhé upnuté šaty s nepatrnou vlečkou a rozparkem. V rozpuštěných vlasech nechyběl závoj.

Vedle svého manžela, pohledného tmavovlasého vysokého fešáka Dominika, září štěstím.

Zdroj: Instagram, FTV Prima

Autor: Julie BrožováSouvisející články