Felix Slováček utíká k synovi. Zhroutil se snad po rozchodu s o několik let mladší přítelkyní?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Felix Slovacek
Zdroj: Profimedia

Známý muzikant Felix Slováček mladší už má pravděpodobně plné zuby nekončící války, kterou mezi sebou vedou jeho rodiče Dagmar Patrasová a Felix Slováček starší. Syn se rozhodl zakročit a my vám povíme, jak to dopadlo!

Muzikant Felix se vůbec nebrání tomu poskytnout azyl svému otci, který se před nedávnem rozešel s osmatřicetiletou milenkou Lucií Gelemovou. „Uvidíme, jak to bude, ale jestli bude chtít, tak může. Budu rád. Jsme spolu rádi. Na jeho věk je plný života, tak bych si ho rád užil víc,“ řekl syn Dády Patrasové pro web Super.cz

Dlouholetý vztah

Sedmaosmdesátiletý Felix Slováček je stále ženatý s Dagmar Patrasovou. To mu ovšem nebránilo najít si mladší partnerku, se kterou zažíval krásné chvíle. Ta se s ním však rozešla, protože jí Felix nechtěl dopřát poklidný rodinný život.

Lucie s Felixem však nadále zůstávají přáteli. V květnu dokonce Slováček společně s expřítelkyní oslavil své narozeniny. Gelemová svému kamarádovi napekla samé dobroty a připravila mu oslavu se vším všudy.

A jak na rozchod tohoto párečku reagovala Patrasová? „To manželství trvá přes čtyřicet let, zažili jsme ledacos, dobré i zlé. To je to, co si člověk slíbí při sňatku, že spolu budeme v dobrém i zlém. Takhle to musí fungovat, a jestli se do toho nějaká paní přimotá, tak se zase odmotá,“ řekla Dagmar Patrasová.

Čas na odpočinek

Felix byl ve vztahu s výtvarnicí Lucií Gelemovou celých sedm let a společně toho prožili doopravdy mnoho. Vyráželi například na chalupu v jižních Čechách, dovolené u moře a také si společně dopřávali pobyty v lázních.

Výtvarnice při rozchodu uvedla, že Slováčkovo manželství s Dádou Patrasovou nefungovalo již dávno předtím, než se s Felixem poznali. Patrasová jí od počátku vztahu s Felixem bombardovala vulgárními zprávami, což pro Lucii nebylo dvakrát příjemné.

Felixova expřítelkyně byla také často obviňována z toho, že rozbila rodinu. Pravdu však ví pouze ona a ti, kteří jsou s jejich vztahem spojeni. Slováček bude nyní bydlet u syna a mít možnost si na chvíli odpočinout.

Zdroj: Aha!
Autor: Štěpán PacíkSouvisející články