Horoskop: Býci by si neměli půjčovat, Raci budou muset sáhnout do zásob. Co vy a peníze?

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Ne každý člověk je šetřílek a schovává si mince do prasátka. Existují lidé, kteří otáčejí každou korunu, a jedinci, kteří si užívají každé výplaty. Jak na tom budete následujících sedm dní s penězi vy a na co byste si měli dát pozor? To vám prozradí náš horoskop zaměřený na finance.

BERAN

Vaše ego bude tak velké a hrdost ještě větší, že s nepřejícníky přerušíte veškeré kontakty. Dobře uděláte. Zbyde vám čas na ty, které máte opravdu rádi a nenechají vás na holičkách, když vám teče do bot.

Když budete potřebovat půjčit peníze, budou to právě oni, na které se můžete s klidem obrátit a říct jim o pomoc.

BÝK

Obezřetnost je nutná hlavně ve finanční oblasti, rozhodně není dobré půjčovat si peníze ani se zadlužit. Mohli byste totiž podlehnout iluzím a nechat se napálit, což by vám moc štěstí opravdu nepřineslo.

Zkuste se tedy trochu omezit a věřte, že se vaše finanční situace brzy zlepší. Možná se dokonce dočkáte zvýšení platu.

BLÍŽENCI

V práci se dozvíte, že má o vás zájem někdo z vašich pracovních kontaktů a chce vám nabídnout něco nového. Bude to práce, která pro vás znamená posun v kariéře i přísun peněz, ale vy se bojíte, že ztratíte jistoty.

Je nutné se rozhodnout, co opravdu v pracovní oblasti chcete. Pak už za tím musíte jen jít.

RAK

Je před vámi několik velkých finančních výdajů a vy sledujete, jak se vaše těžce naspořené peníze postupně rozkutálejí.

Budete z toho mít těžkou hlavu, ale obavy z budoucnosti vám nezabrání, abyste si nadále nedokázali užívat života a dopřáli si občas i nějaké to potěšení. Vám udělá radost i maličkost.

LEV

Horoskop vám doporučuje, abyste svůj čas, energii a peníze věnovali do zabezpečení svého bydlení před zloději či živelnými pohromami. Sice to bude stát docela dost peněz, ale stojí to za to. Zanedlouho si totiž sami poděkujete, že jste byli tak předvídatelní.

PANNA

Na důležité pracovní schůzce nebo poradě se blýsknete svým intelektem. Vymyslíte řešení, které nikoho jiného nenapadlo, a strhnete tak na sebe veškerou pozornost.

Možná je to ten nejlepší okamžik, kdy začít vyjednávat o své pracovní pozici nebo výši platu, která vám opravdu vyhovuje.

VÁHY

Skvělé nápady, dobrý úsudek, pohoda nejen v práci, ale i v osobním životě. To je všechno, čím nyní disponujete.

Využijete ale každou příležitost a možnost na maximum a můžete očekávat nejen zlepšení finanční situace, ale i štěstí, po kterém tolik prahnete a kterého se vám podle vás dostává méně.

ŠTÍR

Jestliže vás právě trápí finanční potíže, vydržte. Věřte, že nic netrvá věčně, ale hlavně si dejte pozor, ať nesklouznete do dluhové pasti.

Půjčka by vám jen zkomplikovala život a měli byste z toho hodně těžké spaní. Čeká na vás zlepšení, jen je potřeba vyvarovat se unáhlených činů.

STŘELEC

Čekají vás náročné dny, kdy se na vás valí z každé strany úkoly a objevují se nečekané potíže. Všichni okolo vás se tváří, že neexistuje nikdo jiný, kdo by problémy vyřešil.

Vy to zvládnete, ale v práci je zřejmě čas říct si o navýšení peněz. Protože když ne teď, kdy jindy? Teď máte ideální příležitost, tak ji nezmeškejte.

KOZOROH

Pokud hledáte výdělečné zaměstnání nebo úspěšný projekt, poraďte se s blízkým přítelem či nějakým koučem, jestliže ho znáte.

Máte-li možnost zúčastnit se nějakého zajímavého kurzu, školení, semináře či workshopu, určitě do toho běžte. Možná to nebude levná investice, ale je to rozhodně věc, která se vám v budoucnu bude hodit.

VODNÁŘ

Počítejte s náhlým finančním propadem, protože v obvyklém termínu nedorazí platby, se kterými počítáte. To by vás mělo nakopnout k tomu, abyste lidem připomínali, co vám dluží. Jenže vy je s hrdostí neupomínáte.

Z reakce si udělejte o nich obrázek a propříště jejich prosby o půjčku ignorujte.

RYBY

Pozor na neuvážené investice a půjčky peněz. Budete mít problém s vrácením, a tak na vás někdo může hodně tlačit. Zkuste si to dobře promyslet a dvakrát zkontrolovat, zda je rozhodnutí správné, než něco uspěchat a přijít o peníze.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články