Horoskop: Býci mají problém s penězi, Kozorohy čeká povýšení. Jak na tom budete vy?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Peníze jsou nedílnou součástí našich životů. Bez nich to zkrátka nejde. Na jaké výdaje byste si měli dát následujících sedm dní pozor? Komu se bude dařit a kdo by raději neměl utrácet? Dozvíte se v našem horoskopu.

BERAN

Blíží se polovina července a s ní i příznivé změny. Budete mít šanci něco zdárně dokončit a dořešit. Potěší vás i možnost skvěle využít konkrétní situaci ve svůj prospěch.

Čekají vás profesní úspěchy a máte důvod se za něco odměnit. Během dovolené si uvědomíte, že si konečně můžete odpočinout a načerpat novou energii a sílu do dalších pracovních týdnů.

BÝK

Víte, že máte velké problémy s financemi a točíte se v začarovaném kruhu. Konečně vám ale dojde, že už to sami nezvládáte a že musíte požádat někoho o pomoc.

Jste z toho ve stresu a víte, že bez pomoci přátel to nezvládnete. Naštěstí všechno zlé je pro něco dobré. Při té příležitosti zjistíte, že je do vás někdo z vašich přátel zamilovaný. City možná budou oboustranné.

BLÍŽENCI

S financemi jste na tom docela dobře, protože umíte skvěle hledat akce. Tentokrát se vám to povede s dopravním prostředkem, který si nutně potřebujete pořídit nový.

Při výběru nesáhnete vedle. Za velmi slušnou cenu dokáží svůj talent prodat řemeslníci a umělci, kterých je v posledních letech nedostatek.

RAK

Jste narozeni v noci? Své drahé polovičce nebo někomu z přátel odevzdejte peněženku a kreditku.

Utráceli byste totiž jako o život, a to za naprosté zbytečnosti, které vůbec nepotřebujete, ale jen vás z nějakého důvodu zaujaly. Jenže by se vám mohlo stát, že byste nevyšli do výplaty a museli byste se zadlužit. A to určitě nechcete.

LEV

V následujících dnech budete více vidět, a to jak ve společnosti, tak v práci. To vám umožní zazářit ve své profesi a ve svém oboru.

Máte šanci navazovat nové obchodní i přátelské kontakty, které využijete v následujících týdnech. Váš šéf ocení vaši aktivitu a možná se dočkáte povýšení nebo nějaké finanční odměny.

PANNA

V práci jste relativně spokojení, ale možná je ve vás nějaká skrytá touha, díky které máte pocit, že musíte něco změnit. To by se mohlo stát už tento týden.

Zvedejte proto o víkendu telefony, je totiž dost možné, že dostanete nabídku, díky které vyděláte mnohem více peněz než za celý uplynulý půlrok. A budou to opravdu velké peníze.

VÁHY

Na veřejnosti se většinou chováte klidně a korektně, ale tento týden se na nějaké akci vymknete vlastní kontrole. To vám ale jenom prospěje.

Stoupnete v očích mnoha lidí, navážete nová přátelství, a možná dokonce dostanete pracovní nabídku, o které sníte velmi dlouho. Ukažte své pravé já – budete neskutečně překvapeni, co si pro vás hvězdy přichystaly.

ŠTÍR

Pohnou se stojaté vody ve vaší kariéře. Jestliže jste umělecky, hudebně nebo řemeslně nadaní, budete se muset rozhodnout mezi dvěma nabídkami, ale naštěstí jste obdařeni neomylnou intuicí.

Vaše konečná volba proto bude z dlouhodobé perspektivy ta nejlepší. Budete děkovat za to, že máte takový šestý smysl.

STŘELEC

Zaplaťte všechny složenky hned, jak vám přijdou peníze. Pocit, že nemáte dluhy, vás uklidní, a vy si tak budete moci užít léto.

Vezměte si dovolenou, zapomeňte na práci a užívejte si výlety, moře a odpočinek. Práce počká, ale život a léto nikoliv, tak si ho pořádně užívejte.

KOZOROH

Šéf odjel na dovolenou, pověřil vás svými povinnosti, ale vy se bojíte, že ho zklamete? Neodmítejte převzít zodpovědnost a ukažte, co ve vás je.

Je totiž možné, že vám vyšší post zůstane, protože se ukáže, že na to máte a že jste schopni být ještě lepší. Máte před s sebou skvělé pracovní vyhlídky.

VODNÁŘ

I během pracovních přestávek sledujte, co se okolo vás děje. Buďte neustále ve střehu, protože by se mohlo stát něco důležitého, u čeho byste nebyli.

Možná byste kvůli tomu museli změnit i termín své dovolené. Hvězdy naznačují, že jsou na vaší straně a že dostanete všechno, co vám náleží. Možná vám totiž úřady zatajují nějaké finance, na které máte právo.

RYBY

Řešíte dluhy nebo to, že máte neustále málo peněz a nejste schopni nic ušetřit? V druhé polovině týdne se konečně vaše finanční stránka dostane do rovnováhy a vybalancují se vám příjmy a výdaje.

Hlavně pokud jste investovali, dostanete opravdu slušný obnos peněz. Nechte si je na později, peníze se vám budou hodit.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články