Horoskop: Lidé narození v těchto znameních nevědí, kdy zavřít pusu. „Vykecají“ vám díru do hlavy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé zkrátka netuší, kdy přestat mluvit. S někým se dají do řeči a hned mu o sobě nebo o ostatních prozradí úplně všechno. Pokud jste upovídaní, někdy je to super, protože si snadno najdete přátele. Jenomže ti, kteří zkrátka neumí držet jazyk za zuby, ti to mají v životě taky pěkně složité.

Někdy to ostatní štve jenom proto, že už zkrátka chtějí mít od těch řečí klid. Jindy se možná kamarádi naštvou, že se někomu svěřili a on potom tajemství poslal dál. Upovídaní lidé si zkrátka nedokážou pomoct a bobříka mlčení by nevyhráli, ani kdyby byl motivací milion.

Pokud kolem sebe máte někoho, o kom víte, že nedokáže ani na vteřinu zavřít pusu, možná je to tím, že se narodil v jednom z těchto znamení. Některým z nás zkrátka hvězdy do vínku nadělily neskonalou touhu mluvit, mluvit a mluvit.

Blíženci vždy najdou téma ke konverzaci

Ať už se baví s kýmkoli, lidé ve znamení Blížence vždy najdou něco, o čem mluvit. Ani potom, co jim dá člověk jasně najevo, že o konverzaci s ním nemá zájem, nepřestanou naléhat. Ticho je pro ně mučivé a slova jsou nástrojem, který ho může protnout. A tak mluví, i kdyby si ve výsledku měli povídat sami se sebou.

Beran musí mít poslední slovo

Berani jsou tvrdohlavé znamení, to je poměrně známé. A projevuje se to i v jejich komunikativnosti. Ať už se s někým hádají, nebo jenom vymýšlí plány na víkend, vždy musí mít poslední slovo.

A dokud jim všichni nepochválí jejich myšlenku, zkrátka mlčet nebudou. Jakmile se to stane, začnou hledat k hádkám a sporům další důvody.

Střelec si chce jen vylít své srdce

Střelci jsou milí, upřímní, a tak trochu melancholičtí. O problémech potřebují mluvit, pomáhá jim svěřit se lidem, které třeba ani nikdy neviděli.

Kamarádům ale některé historky vypráví i třikrát a potom už je to poměrně otravné. Jenomže pokud jim řeknete, aby byli zticha, nejspíš je rozpláčete. Stojí to za ten risk?

Ryby řeknou i to, co nevědí

Ryby patří v tomto ohledu k emocionálně nevyspělým. Cokoli vědí, tak řeknou všem kolem sebe. Vůbec je přitom nezajímá, že by tím mohly někoho ranit.

Ať už jde o rozchody, smrti, trapasy, nebo cokoli dalšího, Ryby zkrátka potřebují mluvit, a když není jiné téma, cizí neštěstí jim ho zkrátka zajistí.

Lev vypravěč příběhů

Sebevědomý Lev je rád středem pozornosti. Takže ujmout se slova v partě přátel mu samozřejmě dělá dobře. Rád vypráví příběhy a pohádky, pokud jsou to zážitky z jeho života, je to pro něj vlastně úplně to nejideálnější.

Jakmile ale začne Lev mluvit, nikdo jiný se pravděpodobně delší dobu nedostane ke slovu.

Vodnář se chce chlubit svými úspěchy

Nakonec je tu Vodnář, který rád mluví o tom, co se mu v životě povedlo, a cítí se skvěle, když je obdivován. Pokud se mu v něčem nedaří, neznamená to, že bude chvíli zticha. Naopak.

Začne mluvit o všech ostatních, kteří stáli jeho úspěchu v cestě a pomluví každého, kdo jistě za jeho selhání může.

Zdroj: myastrosecrets.com, astrology-zodiac-signs.com,britannica.com

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články