Horoskop na týden od 19. července: Rybám to bude klapat, Býkovi mohou rupnout nervy. Co zažijete vy?

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop divka
Zdroj: Shutterstock

Začal další týden a každé znamení zvěrokruhu čeká něco trochu jiného. Komu to půjde v milostném životě a kdo zase bude zářit v práci? Kdo by si měl dát pozor na nervy a kdo by měl kontrolovat své emoce? To se dozvíte v horoskopu na týden od 19. do 25. července.

BERAN

Všechny úkoly zvládnete díky dobré diplomacii. Prohrávat budete tam, kde budete své názory prosazovat násilím.

Vašemu hodně blízkému člověku se začne dařit v pracovní a finanční oblasti a váš vztah kvůli tomu projde náročnou zkouškou.

Pokud se jedná o partnera, je možné, že vás obviní z toho, že mu bráníte v rozletu. Navenek to sice nemusí nic znamenat, ale není radno to podceňovat.

BÝK

Velká senzibilita a citlivý nervový systém. Dbejte na to, abyste si udrželi dobré nervy, a nepodléhejte přecitlivělým osobám ve svém bezprostředním okolí.

Nejnáchylnější k přehánění svých pocitů budete od večera do rána, během noci, kterou byste měli raději prospat.

BLÍŽENCI

Vztahy se stejně starými osobami ve vašem příbuzenstvu nebo k osobám opačného pohlaví budou silně bičovat vaši fantazii.

Spolehněte se na své silné stránky a bystrý intelekt. Pokud bojujete o vlastní práva, nedělejte to jen slovně, ale snažte se je i opravdu prosadit.

Dobrý přítel vám dodá odvahu, abyste se zbavili zbytečného strachu a divných předtuch.

RAK

Hlídejte si své finance, tento týden bude přát rozhazování a plýtvání.

Omezte kritiku svého okolí na minimum, vaši nejbližší by vám to mohli brzo vrátit i s úroky.

Měsíc nebude přát ani soustředění, takže se moc nezdržujte v autě nebo v dopravních prostředcích. Možná dojedete tam, kam nemáte.

Doma si udělejte pořádek v rodinných financích, a jestliže chcete prožít hezký den, vyhněte se osobnímu rozhovoru s partnerem. Emoce budou hodně vášnivé a divoké.

LEV

Budete mít problém prosazovat svoje vlastní zájmy, to ale hlavně v práci. Musíte potlačit svou agresivitu, která ve vás občas doutná.

Neslevujte ze svých morálních hodnot, a to hlavně v partnerském životě. Nesvazujte se tradicemi, jen protože vám to někdo nakazuje.

O víkendu vyrazte na procházku, ideálně s partnerem nebo přáteli, určitě byste neměli trávit čas o samotě.

PANNA

Vyvarujte se generačních sporů, nepokoušejte se nic vysvětlovat, zkušenosti jsou nepřenositelné a starší lidé z vaší rodiny to vědí.

Tento týden budete potřebovat hodně sebedůvěry, protože možná půjdete na úřad nebo do banky o něco žádat a otázky s tímto úkonem spojené vám mohou být hodně nepříjemné.

V poslední době si začínáte uvědomovat dobré i slabší stránky své osobnosti a opět se je naučíte přijímat.

VÁHY

Konstelace nebudou přát nákupům, proto si dejte pozor, ať během nich nejednáte až moc zbrkle. Nenechte se rozhodit partnerovou špatnou náladou, většinou takové stavy netrvají dlouho.

Stres vašemu srdci rozhodně nepomáhá, proto se nenechte vyprovokovat k hádce třeba v dopravních prostředcích. Posilujte svůj imunitní systém a o víkendu se radujte z pohledu na nebe.

ŠTÍR

Lidé okolo vás by měli být vstřícní, chápaví a ochotní, což by vás mělo přimět k dělání nějakých smysluplných činností. Vaší silnou stránkou bude plánování a organizování, ale myslete trochu také na důstojnost ostatních.

Do vašeho života zasáhne nová osoba, bude se jednat o velice milou a sympatickou bytost. Že by nová láska? Dejte tomu čas, ale možné je všechno.

STŘELEC

Důvěřujte ženě, která je starší než vy. Hodně vám pomůže, i když se to na první pohled nebude zdát.

Samostatnost je kvalita, která vám otevře dveře do nové společnosti. Opět zde však zůstává otevřená výzva, a to je, abyste byli v co nejlepší kondici. V následujících měsících to bude velmi důležitý faktor ve vašem životě.

KOZOROH

Ve vztahu by měla být oboustranná čestnost. Oba byste se k sobě měli chovat fér a na rovinu, jinak nemá cenu ve vztahu pokračovat.

Nepřeceňujte své síly, držte je pod kontrolou a nikam nespěchejte. Klidně si udělejte večer pohodu u televize, venku vám nic neuteče. Nebo se vrhněte na zvelebování bytu, vaše rodina bude velmi příjemně překvapená.

VODNÁŘ

Umění, hudba, mystika a čistota. To jsou jen některá z témat, která s vámi budou tento týden rezonovat.

Berte ohledy hlavně na své pocity, ale pod kontrolou mějte své emoce, snadno byste mohli něco pokazit.

Momentální podrážděnost by vám spoustu věcí mohla zkomplikovat. Vaše emocionální reakce budou nevypočitatelné, možná budete překvapeni i vy sami.

RYBY

V milostném životě máte dost rozdílné představy s partnerem, ale i přesto vám to bude klapat. I tak byste ale měli hledat jiné způsoby, jak partnera zaujmout, protože v posteli se budete předhánět o dominantní pozici.

O víkendu možná potkáte jednoho člověka, který vám může změnit názory na partnerský život. Možná svého současného partnera opustíte a budete s tím novým. Chce to jen iniciativu a trochu odvahy.

Zdroj: Přehledně24, Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články